fbpx

Pets Style – Lato 2021

Czas czytania: < 1 minuty

Drodzy Czytelnicy!

Przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik, jak zadbać o psa latem. Osoby podróżujące z psem znajdą odpowiedź, jak bezpiecznie przewozić pupila samochodem. Zaprezentujemy Wam też miejsca w Polsce, do których możecie zabrać swojego czworonoga i wspólnie cieszyć się wakacjami.

Na Waszą prośbę poruszamy bardzo ważny temat, którym są pseudohodowle. W artykule znajdziecie porady, jak się ustrzec przed nieuczciwymi hodowcami i na co zwrócić uwagę, kupując psa z legalnego źródła. Przedstawimy Wam też jedenaście ras psów uznawanych za agresywne i wymagania, które musicie spełnić, by stać się właścicielem psa takiej rasy. W tym numerze nie zabraknie też tematów związanych z żywieniem. Przybliżymy Wam diety różnych marek, byście mogli wybrać najlepszą karmę dla swojego psa.

A co dla kociarzy? Dowiecie się, dlaczego Wasz kot mruczy, jak przeliczyć wiek mruczka na ludzki, jakie są zalety karmienia kotów karmą mokrą. Jeśli planujecie powiększenie rodziny o kociego członka, a nie wiecie, jeszcze, na jaką rasę postawić, przeczytajcie nasz artykuł o kocie norweskim leśnym. I może Wasz wybór padnie właśnie na niego.

Dla akwarystów przygotowaliśmy opisy trzynastu najbardziej popularnych ryb akwariowych, a także materiał o stylu mizube. Podpowiemy Wam też, jak skutecznie walczyć z glonami. Miłośnicy kawii domowych dowiedzą się więcej o wpływie diety na pupili.

Wisienką na torcie tego numeru jest wywiad z Agatą Wątróbską i Januszem Chabiorem – w naszym odczuciu najbardziej pozytywną parą polskiego show-biznesu.

Udanej lektury.

redakcja Pets Style

Przeczytaj również

Zostaw komentarz