fbpx

Pets Style – Wiosna 2020

Czas czytania: 2 minuty

Czytaj Pets Style – Wiosna 2020

Drodzy Czytelnicy,

przygotowując pierwsze wydanie magazynu Pets Style, żyliśmy w innej rzeczywistości niż ta, w której znajdujemy się obecnie. To trud­ny czas dla nas wszystkich. Każdy martwi się o zdrowie swoje i swoich bliskich, a także o pracę i przyszłość. Świat się zatrzymał, a my razem z nim. Może to moment, by spojrzeć na życie z innej, niecodziennej perspektywy. Mamy więcej czasu dla siebie, a przede wszystkim dla naszych rodzin, również dla naszych zwierząt. Wykorzystajmy go maksymalnie efektywnie. My tak robimy, staramy się w miarę możliwo­ści żyć normalnie i pracować. Dlatego oddajemy w Wasze ręce pierwsze, wiosenne wydanie kwartalnika Pets Style.

Magazyn Pets Style przeznaczony jest dla właścicieli i miłośników zwierząt. Każde wydanie będzie potężną dawką informacji o pielęgnacji i żywieniu naszych podopiecznych, ale także o tym, jak spędzać z nimi czas. Zaprezentujemy Wam miejsca, w które warto pojechać ze swoim czworonożnym przyjacielem, i podpowiemy, jak się przygotować do podróży. Pets Style to także recenzje książek i filmów, w których głów­nymi bohaterami są zwierzęta. To przepisy na pyszne dania od mistrzów kuchni.

W tym numerze przeczytacie o prawdziwej, bezwarunkowej, ale przede wszystkim odwzajemnionej miłości w wywiadzie z Agnieszką Jarecką – mistrzynią świata w skijoringu i bikejoringu. Iza i Piotr Mikla­szewcy pokażą Wam, jak za sprawą Snupiego, adoptowanego kundelka, narodziła się ich pasja do podróżowania. Zajrzymy także do kocich ka­wiarni. Osobom rozważającym zakup kota lub psa pomożemy dokonać najlepszego wyboru. Wiosna to czas porządków w ogrodzie, dlatego pod­powiadamy, jak zadbać o oczko wodne po zimie. Dla właścicieli psów mamy kilka wskazówek, jak podczas kwarantanny zapewnić odrobinę aktywności i zabawy pupilom w domu. A dla wytrwałych i cierpliwych przygotowaliśmy wskazówki, jak trenować z kotem.

Wierzymy, że magazyn Pets Style będzie doskonałą lekturą, która pomoże przetrwać Wam ten trudny czas i w której każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Życzymy udanej lektury!

redakcja Pets Style

Przeczytaj również

Zostaw komentarz