fbpx

Pets Style – Zima 2021

Czas czytania: < 1 minuty

Drodzy Czytelnicy,

Zima to czas, kiedy musicie szczególnie zatroszczyć się o swoje zwierzaki.  Podpowiadamy, jak to zrobić. W zimowym wydaniu przeczytacie także o ubrankach dla zwierząt, o żywieniu psich seniorów, czy aktywnych rasach psów.

Poruszaliśmy też ważny temat, czy pies powinien spać w łóżku. Na to pytanie odpowiedziała nam Barbara Jonak, którą znacie m.in. z serialu „Barawy Szczęścia”, czy z filmu „Boże Ciało”. Gorąco polecamy wywiad z Barbarą, który pozwoli Wam lepiej ją poznać. Zadaliśmy też aktorce 20 szybkich pytań, co woli, np. kawa czy herbata? Sprawdźcie, jej odpowiedzi i porównajcie je ze swoimi.

Właściciele i miłośnicy kotów dowiedzą się, dlaczego ich koty tak lubią spać na klatce piersiowej i co to oznacza. Osobom, które zaadoptowały lub kupiły kocię podpowiadamy, jak je prawidłowo żywić, a także jak przygotować się na przybycie czworonoga do domu. Zaprezentujemy Wam też rodzaje kuwet i powiemy, dlaczego picie wody, jest tak ważne.

Dla akwarystów przygotowaliśmy artykuły o testach wody. Dowiecie się, kiedy i jak często należy je wykonywać. Zaprezentujemy Wam także rodzaje krewetek.

Kiedyś świnka morska, dziś kawia domowa – sprawdźcie z jakimi problemami zdrowotnymi borykają się te małe zwierzątka. I jakie są ich najpopularniejsze rasy.

Jeśli lubicie filmy ze zwierzętami, polecamy artykuł „Dziewiąta muza i zwierzęta – pies w filmie”. Jestem przekonana, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie na długie zimowe wieczory.

Udanej lektury.

redakcja Pets Style

Przeczytaj również

Zostaw komentarz