fbpx

Zawartość zestawu

ICEPAW High Premium
czysty łosoś dla psów

W 100% naturalny czysty, świeży łosoś z  dodatkiem minerałów. NIE ROZDRABNIANY,  o jakości human grade.
Niska zawartość tłuszczu (7%).

 

ICEPAW Filet Pure
filet z dorsza dla psów

ICEPAW Filet Pure to wysokiej jakości w 100% naturalna karma z filetów dorsza, która pachnie i smakuje jak świeżo złowiona ryba. NIE ZAWIERA OŚCI, powstaje tylko z filetów ryb o jakości human grade.

ICEPAW High Premium Omega-3
makrela i śledź dla psów

ICEPAW Omega-3 (makrela i śledź) to wysokiej jakości w 100% naturalna karma, która pachnie i smakuje jak świeżo złowione ryby.  NIE ZAWIERA OŚCI, powstaje z ryb o jakości human grade.

ICEPAW Hummer
przysmaki z ryb i homara

Przysmaki Icepaw Hummer zawierają filety z białych ryb  (80%) i pancerzyki homara (20%). Są w 100% naturalne, bogate w witaminy i minerały oraz kwasy Omega-3.  Pancerzyki homarów są naturalnym źródłem glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów.

ICEPAW Lachs Kauknochen
gryzaki z łososia dla psów

Zdrowy, smakowity i trwały gryzak dla psów. 100% suszonej skóry łososia, formowanej w kształt ryby. W 100% naturalne, bogate w witaminy i minerały oraz kwasy Omega-3.  

 

ICEPAW Dorschkaustreifen
paski dorsza dla psów

100% suszonego dorsza w postaci pasków. Bogate w witaminy i minerały oraz kwasy Omega-3. Ze względu na niską zawartość tłuszczu stanowią idealny przysmak dla psów z tendencją do nadwagi. Polecane również jako przysmak czyszczący zęby.   

Weź udział w promocji Icepaw - Złap i Testuj
Odbierz zestaw i kod rabatowy.

Dziękujemy za udział w akcji Złap i testuj z ICEPAW.