fbpx

Chcesz, by Twój kot znalazł się GALERII KOCICH CELEBRYTÓW magazynu Pets Style i otrzymał nagrody od GOSBI?

Etapy zabawy

Zamieszczanie zdjęć kotów pod postem KOT CELEBYTRA na FB (8.02.2021-12.03.2021)

Wybór najładniejszych zdjęć przez komisję.

Głosowanie na KOTA CELEBRYTĘ na stronie Pets Style

Ogłoszenie wyników na profilu FB i na stronie magazynu Pets Style.

Nagrody

GOSBI Exclusive Grain free

Twój kot zasługuje na wszystko co najlepsze

Wybierz karmę z nowej linii bez zbożowych karm pełnoporcjowych dla kotów Exclusive Grain Free Cat i zapewnij swojemu kotu niezwykłe doznania smakowe. W 100% naturalne składniki, gdzie aż 3⁄4 to świeże mięso i ryby. To gwarancja niezwykłej smakowitości i przyswajalności posiłku. Dodatek Formuły ProCat Vital to skuteczne wsparcie zdrowia Twojego zwierzaka, dzięki mieszance terapeutycznych ziół, składników odżywczych, prebiotyków i probiotyków wzmacniasz układ odpornościowy Twojego kota.

 

 

Doskonałym uzupełnieniem codziennej diety Twojego kota będzie mięsny lub rybny rarytas pod postacią mokrej karmy dla kotów. Gosbi Fresko to ekskluzywna linia uzupełniających karm mokrych dla kotów. Stworzona ze składników o najwyższej jakości. W składzie karmy znajduje się świeże mięso z najlepszych części  lub ryba, w zależności od wariantu wzbogacona zdrowymi dodatkami takimi jak ryż, warzywa, owoce, algi. Szeroka gama karm pozwoli dostosować najwłaściwszy wariant do indywidualnych  wymagań żywieniowych Twojego kota: dostępna w wersji filetowej oraz jako delikatny pasztecik, z ryżem lub bezzbożowa, dla kociąt, kotów dorosłych i seniorów, a także w wersji sterilised.

Kot celebryta
Edycja zimowa

Zasady udziału

  1. Zamieść zdjęcie Twojego kota w komentarzu pod postem KOT CELEBRYTA na profilu FB magazynu Pets Style (post z 8.02.2021). Zdjęcia możesz dodawać do 12.03.2021.
  2. Pamiętaj, zdjęcie musi być bardzo dobrej jakości.
  3. Redakcja magazynu Pets Style i partner akcji Gosbi wybiorą najładniejsze zdjęcia.
  4. Jeśli się zakwalifikujesz do drugiego etapu, powiadomimy Cię o tym w komentarzu pod zamieszczonym przez Ciebie zdjęciem.
  5. Zdjęcia wybranych psów zamieścimy także na profilach Facebooka i Instagrama magazynu Pets Style.
  6. Autorzy, wyróżnionych zdjęć, poprzez formularz, który znajduję się poniżej na stronie muszą przesłać zdjęcie w ciągu 5 dni.
  7. Głosowanie na KOTA CELEBRYTĘ odbędzie się na stronie
   pets-style/kot-celebryta-zima/.
  8. Kot z największą liczbę głosów otrzyma nagrodę od marki Gosbi, a  jego zdjęcie zamieścimy w wiosennym wydaniu magazynu Pets Style. Nagroda:
 • 3 worki karmy suchej (2 kg) – Gosbi Exclusive Grain free
 • 10 pusze karmy mokrej (70 g)– Gosbi Fresco.

  9. Nagrody pocieszenia, worek karmy suchej (2 kg) – Gosbi Exclusive Grain free, trafią do pięciu wybranych kotów, a ich zdjęcia znajdą się w wiosennym wydaniu magazynu Pets Style. Nagrody:

  10. Partnerem akcji KOT CELEBRYTA jest Gosbi.

Zasady głosowania

 1. Jedna osoba może oddać jeden głos.
 2. W przypadku oddania przez jednego użytkownika więcej niż jednego głosu, wszystkie oddane przez niego głosy zostaną unieważnione
 3. Udział w zabawie jest dobrowolny.
 4. Głosy mogą oddawać tylko osoby pełnoletnie.