fbpx

Wygraj sesję zdjęciową!

Czas czytania: 3 minuty

Wygraj sesję w profesjonalnym psim studiu fotograficznym i ciesz się pięknymi zdjęciami swojego psa

Dla Czytelników magazynu Pets Style przygotowaliśmy nie lada gratkę – sesję zdjęciową w profesjonalnym psim studiu fotograficznym. Sesja to doskonały pomysł, by utrwalić piękno Twojego psa i na zawsze zachować niezapomniane wspomnienia.

Nagroda

Nagrodą jest sesja Twojego psa, po której otrzymasz 6 obrobionych zdjęć. Zdjęciami będziesz mógł się pochwalić znajomym na swoim Facebooku czy Instagramie. Dodatkowo zdjęcia Twojego psa będą mogli podziwiać Czytelnicy
Pets Style, a także osoby obserwujące profile Pets Style i psieportrety.pl w mediach społecznościowych.

Gdzie się odbędzie sesja?

Sesja obędzie się w Gliwicach, w psim studiu fotograficznym – psieportrety.pl. Studio łączy ze sobą dwie pasje – fotografię i miłość do psów, mówi właściciel studia psieportrety.pl. Twój pies poczuje się jak gwiazda.

Studio stworzyliśmy specjalnie dla Waszych psów. Wiemy, jak pracować z psami, dlatego dajemy im pełną swobodę. Psy są naszymi gośćmi. Przygotowaliśmy dla nich miski z wodą i przysmakami. Każde miejsce Wasz pies może obwąchać, a co złapie w zęby, może rozszarpać

Paweł Pakosz

Fotograf

Wieloletnie doświadczenie Pawła Pakosza w fotografowaniu zwierząt i jego ogromne poczucie humoru są gwarancją zdjęć najwyższej jakości, ale także wspaniałej atmosfery podczas pracy. Na pewno Ty i Twój pies będziecie się świetnie bawić, a sesja zdjęciowa będzie niezapomnianą przygodą.

Zarejestruj się, aby mieć dostęp do wszystkich tekstów na stronie internetowej

lub czytaj w magazynie Pets Style

Jako członek Pets Style Club otrzymasz dostęp do:

Członkostwo w Pets Style Club jest bezpłatne

Przeczytaj również

Zostaw komentarz