fbpx

Chcesz, by Twój pies znalazł się GALERII PSICH CELEBRYTÓW magazynu PETS STYLE
i otrzymał nagrody od Nature’s Protection i K9 Competition?

Etapy zabawy

Zamieszczenie zdjęcia pod postem
PIES CELEBYTRA na profilu FB, 

z dnia 2 listopada 2020 do 2 grudnia 2020

Wybór przez komisję najładniejszych zdjęć.

Głosowanie na stronie Pets Style

Ogłoszenie wyników na profilu Facebook
i na stronie Pets Style

Nagrody

Nature’s Protection Lifestyle to linia karm bezzbożowych w jakości Super Premium, stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych, wyłącznie naturalnych składników. Karmy powstały w oparciu o różnorodne źródła białka takie, jak: białe ryby, certyfikowany łosoś norweski, wysokiej jakości szkocka jagnięcina oraz łatwostrawny drób. Ponadto, karmy wzbogacone zostały 100% czystym olejem kokosowym o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych, antybakteryjnych i antywirusowych oraz unikalnym krylem antarktycznym, który jest najbardziej efektywnym źródłem kwasów Omega-3. Bogactwo niepowtarzalnych składników, w połączeniu z bezzbożowymi formułami sprawiają, że linia produktów Lifestyle to doskonały wybór dla każdego psa.

Produkty K9 zostały stworzone z najlepszych, ekologicznych składników dostępnych na rynku. Posiadają właściwości łagodzące wszelkie podrażnienia, powstałe na delikatnej skórze zarówno bardzo młodych, jak i dorosłych zwierząt. Wzbogacone 100% czystym, certyfikowanym aloesem, bogatym w minerały i enzymy. Aloe Vera cechują cudowne właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwzapalne, przeciwutleniające, zwalczające zaczerwienienie, swędzenie oraz przeciwdziałające wysuszaniu skóry i sierści.

Dziękujemy za udział w głosowaniu

Pies celebryta edycji jesiennej

ZASADY UDZIAŁU:

  1. Zamieść zdjęcie Twojego psa w komentarzu pod postem PIES CELEBRYTA na profilu FB magazynu PETS STYLE (post z dnia 2 listopada 2020 r.). Zdjęcia można dodawać do 02.10.2020 r.
  2. Pamiętaj, zdjęcie musi być bardzo dobrej jakości.
  3. Redakcja magazynu PETS STYLE i partner akcji Erbe Animals wybiorą najładniejsze zdjęcia.
  4. Jeśli się zakwalifikujesz do drugiego etapu, powiadomimy Cię o tym w komentarzu pod zamieszczonym przez Ciebie zdjęciem.
  5. Zdjęcia wybranych psów zamieścimy także na profilach Facebooka i Instagrama magazynu PET STYLE.
  6. Autorzy, wyróżnionych zdjęć, poprzez formularz, który znajduję się poniżej na stronie muszą przesłać zdjęcie w ciągu 7 dni.
  7. Głosowanie na PSA CELEBRYTĘ odbędzie się na stronie
   pets-style/pies-celebryta-jesien
  8. Pies z największą liczbę głosów otrzyma karmę Nature’s Protection oraz kosmetyki marki K9, a jego zdjęcie zamieścimy w zimowy wydaniu magazynu PETS STYLE.
  9. Nagrody pocieszenia trafią do pięciu wybranych psów przez firmę Erbe Animals, a ich zdjęcia znajdą się w zimowym wydaniu magazynu.

ZASADY GŁOSOWANIA:

 1. Jedna osoba może oddać jeden głos.
 2. W przypadku oddania przez jednego użytkownika więcej niż jednego głosu, wszystkie oddane przez niego głosy zostaną unieważnione
 3. Udział w zabawie jest dobrowolny.
 4. Głosy mogą oddawać tylko osoby pełnoletnie.

Głosować mogą tylko zalogowani użytkownicy.