fbpx

Chcesz, by Twój pies znalazł się GALERII PSICH CELEBRYTÓW magazynu Pets Style i otrzymał nagrody od OVER Zoo?

Etapy zabawy

Zamieszczanie zdjęć psów pod postem PIES CELEBYTRA na FB (6.02.2021-10.03.2021)

Wybór najładniejszych zdjęć przez komisję.

Głosowanie na PSA CELEBRYTĘ na stronie Pets Style

Ogłoszenie wyników na profilu FB i na stronie magazynu Pets Style.

Nagrody

Szampony i odżywki dostosowane do rodzaju okrywy włosowej

Linia szamponów i odżywek z proteinami wełny kaszmirskiej, dostosowana jest do różnych rodzajów okrywy włosowej oraz wieku zwierzęcia. Nawilżają włos i odbudowują jego strukturę, przywracając naturalny, zdrowy wygląd. Włosy odzyskują elastyczność, stają się bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. Są łatwe do rozczesania, nie elektryzują się.

Przysmak wspomagający kondycję skóry i sierści

Bezzbożowe przysmaki funkcjonalne dedykowane psom w każdym wieku. Skład został oparty o mięso ryb (łososia i pstrąga) z dodatkiem batatów, groszku i lucerny. Receptura wzbogacona została o składniki funkcjonalne, takie jak: cynk, biotynę, kwasy tłuszczowe Omega 3 przyczyniające się do utrzymywania zdrowej skóry i sierści. Witaminy i minerały, niezbędne dla utrzymania dobrej kondycji. Do produkcji przysmaków wykorzystano najwyższej jakości składniki. Przysmaki nie zawierają zbóż, sztucznych barwników i konserwantów.

Przysmak wspomagający higienę jamy ustnej

Bezzbożowe przysmaki funkcjonalne dedykowane psom w każdym wieku. Skład został oparty o mięso indyka z dodatkiem batatów i dziczyzny. Receptura wzbogacona została o składniki funkcjonalne, takie jak: heksametafosforan sodu i ekstrakt z zielonej herbaty, wspierające utrzymanie zębów w dobrej kondycji, węgiel aktywny i miętę pieprzową przyczyniające się do utrzymania białych zębów i świeżego oddechu z jamy ustnej. Do produkcji przysmaków wykorzystano najwyższej jakości składniki. Przysmaki nie zawierają zbóż, sztucznych barwników i konserwantów.

prod-600x600-szczotka

Szczotka obrotowa

Obracana głowica 360° zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Dzięki stalowym, lekko wygiętym igłom doskonale sprawdzą się do rozczesywania splątanej sierści, kołtunów oraz wyczesywania martwego podszerstka. Miękka poduszka amortyzuje nacisk, dzięki czemu szczotka lepiej rozczesuje włos i nie podrażniaja skóry zwierzęcia. Ergonomiczny uchwyt uławia użytkowanie.

Animal Dent

Preparat zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego. Kwasek cytrynowy rozpuszcza osad występujący na zębach, a olejki eteryczne z japońskiej mięty pieprzowej oraz eukaliptusa neutralizują nieprzyjemny zapach z pyska.

Pies celebryta
Edycja zimowa

Zasady udziału

  1. Zamieść zdjęcie Twojego psa w komentarzu pod postem PIES CELEBRYTA na profilu FB magazynu Pets Style (post z 6 lutego 2021). Zdjęcia możesz dodawać do 10.03.2021.
  2. Pamiętaj, zdjęcie musi być bardzo dobrej jakości.
  3. Redakcja magazynu Pets Style i partner akcji OVER Zoo wybiorą najładniejsze zdjęcia.
  4. Jeśli się zakwalifikujesz do drugiego etapu, powiadomimy Cię o tym w komentarzu pod zamieszczonym przez Ciebie zdjęciem.
  5. Zdjęcia wybranych psów zamieścimy także na profilach Facebooka i Instagrama magazynu Pets Style.
  6. Autorzy, wyróżnionych zdjęć, poprzez formularz, który znajduję się poniżej na stronie muszą przesłać zdjęcie w ciągu 5 dni.
  7. Głosowanie na PSA CELEBRYTĘ odbędzie się na stronie
   pets-style/pies-celebryta-zima/.
  8. Pies z największą liczbę głosów otrzyma nagrodę od marki OVER Zoo, a  jego zdjęcie zamieścimy w wiosennym wydaniu magazynu Pets Style. Nagroda:
 • szampon + odżywka dostosowane do rodzaju okrywy włosowej zwycięzcy,
 • przysmaki funkcjonalne skóra i sierść,
 • przysmaki funkcjonalne higiena jamy ustnej,
 • preparat Animal Dent,
 • szczotka obrotowa M.

  9. Nagrody pocieszenia trafią do pięciu wybranych psów, a ich zdjęcia znajdą się w wiosennym wydaniu magazynu Pets Style. Nagrody:
 • szampon,
 • preparat Animal Dent,
 • przysmaki funkcjonalne skóra i sierść,
 • przysmaki funkcjonalne higiena jamy ustnej.

  10. Partnerem akcji PIES CELEBRYTA jest OVER Zoo.

Zasady głosowania

 1. Jedna osoba może oddać jeden głos.
 2. W przypadku oddania przez jednego użytkownika więcej niż jednego głosu, wszystkie oddane przez niego głosy zostaną unieważnione
 3. Udział w zabawie jest dobrowolny.
 4. Głosy mogą oddawać tylko osoby pełnoletnie.