fbpx

Pets Style – Wiosna 2021

Czas czytania: < 1 minuty

Drodzy Czytelnicy,

W wiosennym numerze Tomasz Kot, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, opowiedział nam, jak Finka pojawiła się w jego życiu i co zmieniła. Wyjawił też, kiedy zakochał się w aktorstwie i dlaczego źle wspomina czasy szkolne.

Właściciele psów dowiedzą się, jak karmić psa z alergią pokarmową, jak zacząć trenować z psem i jak go nagradzać. Podpowiemy, jak wybrać zabawkę dla czworonoga i w jaki sposób zbudować pozytywną relację między dzieckiem a zwierzęciem. Obalimy mity, że usuwanie kleszcza to zadanie nie do wykonania bez pomocy lekarza. Zaprosimy Was też w podróż po Sercu Polskiego Wybrzeża.

Dla miłośników maine coonów przygotowaliśmy obszerny opis tej rasy. Dowiecie się, jaką stosować dietę po sterylizacji lub kastracji kota. Odpowiemy na pytanie, dlaczego koty linieją i przedstawimy nieznane fakty o kotach.

Dla akwarystów przygotowaliśmy materiały o stylu iwagumi, o skalarze i o roślinach akwariowych. Podpowiemy też, jak zadbać o oczko wodne po zimie. Miłośnicy królików dowiedzą się, czego potrzebuje ich pupil i jak prawidłowo go odżywiać.

Życzymy udanej lektury!

redakcja Pets Style

Przeczytaj również

Zostaw komentarz