Home Aktualności Nowa redaktor naczelna portalu Pets Style – Lori, labradorka z wizją!
nowa redaktor naczelna portalu Pets Style

Nowa redaktor naczelna portalu Pets Style – Lori, labradorka z wizją!

W świecie, w którym najlepiej na zwierzętach znają się one same, jako portal Pets Style postanowiliśmy pójść o krok dalej i udowodnić, że to nie tylko ludzki punkt widzenia ma znaczenie. Oto przed Wami Lori – labradorka, która od dzisiaj przejmuje stery jako nowa redaktor naczelna portalu Pets Style!

Kim jest nowa redaktor naczelna portalu Pets Style?

Lori, od urodzenia entuzjastka dobrej karmy i długich spacerów, doskonale wie, co ciekawi czworonogi i ich opiekunów. Dzięki swojemu zwierzęcemu instynktowi i niebanalnemu podejściu do tematów związanych z życiem zwierząt, Lori wnosi świeżość i nową perspektywę w prowadzenie portalu.

Reklama

Decyzja o mianowaniu Lori na to stanowisko była krokiem naturalnym. Kto, jeśli nie ona, lepiej zrozumie potrzeby i zainteresowania naszych czytelników?” – komentuje z uśmiechem załoga Pets Style. Przyznają, że współpraca z labradorką to nie tylko przyjemność, ale także szansa na rzucenie nowego światła na niektóre sprawy.

nowa redaktor naczelna portalu Pets Style

Zmiany pod okiem nowej redaktor naczelnej

Już teraz na portalu można dostrzec pierwsze zmiany wprowadzone pod czujnym okiem Lori. Zmieniło się logo, które teraz jest bardziej przyjazne i wesołe, a szata kolorystyczna strony nabrała cieplejszych tonów. “Chcieliśmy, aby nasz portal był jeszcze bardziej przyjazny i otwarty na potrzeby wszystkich zwierząt i ich opiekunów” – tłumaczy nowa redaktor naczelna portalu Pets Style, machając ogonem z zadowolenia.

Zachęcamy wszystkich czytelników do czujnego obserwowania naszego portalu oraz profili na Facebooku, Instagramie i TikToku. Lori ma w zanadrzu jeszcze wiele pomysłów, które stopniowo będą wprowadzane. Chce jeszcze bardziej uatrakcyjnić i udogodnić korzystanie z Pets Style. Bądźcie na bieżąco i śledźcie, jakie nowe kąski informacyjne przyniesie każdy kolejny dzień pod rządami naszej czworonożnej redaktor!

Pamiętajcie, zmiany są dobre, szczególnie gdy za nimi stoi taki pies z charakterem jak Lori. Więc siad, zostaw łapkę (czyli lajka) na naszych profilach społecznościowych i ciesz się lepszym, bardziej zwierzolubnym Pets Style!

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.