Home Pies Konkurs fotograficzny „Majówka z Zoluxem”. Jak zrobić dobre zdjęcie psu?

Konkurs fotograficzny „Majówka z Zoluxem”. Jak zrobić dobre zdjęcie psu?

Za oknem wiosna, dni coraz dłuższe, a Ty coraz więcej czasu spędzasz na świeżym powietrzu ze swoimi psem. Cykasz mu zdjęcia podczas spacerów, zabaw czy odpoczynku w ogrodzie. Czasem wrzucisz jakieś na Facebooka lub Instagram, ale w większości przypadków pozostają one tylko w Twoim telefonie. W tym czasie powstają perełki fotograficzne… na których uchwyciłeś radość Twojego czworonożnego przyjaciela.

Wspólnie z marką Zolux postanowiliśmy to wykorzystać i zorganizować konkurs fotograficzny „Majówka z Zoluxem”. Warunki są naprawdę proste – wystarczy zrobić ciekawe zdjęcie swojemu pupilowi. Dowolne miejsce, dowolny pomysł! Liczy się oryginalność. Bądź kreatywny i wygraj wspaniałą nagrodę, która przyda się każdemu opiekunowi psa w jego codziennej pielęgnacji. Dodatkowo zdjęcie Twojego psa zamieścimy w letnim wydaniu magazynu Pets Style.

Reklama

Co muszę zrobić?

  1. Zrób zdjęcie Twojego psa. Pokaż nam, jak spędzacie majówkę! Im więcej kreatywności, tym lepiej.
  2. Dodaj zdjęcie w komentarzu pod postem „Majówka z Zoluxem” na naszym profilu na Facebooku. Post konkursowy zamieścimy 27 kwietnia.
  3. Na zdjęcie Twojego psa czekamy do północy 9 maja – wtedy kończy się 1 etap konkursu.
  4. Spośród zamieszczonych zdjęć wybierzemy 10 – ich autorzy razem ze swoimi pupilami przejdą do 2 etapu. Jeśli wybierzemy Twoje zdjęcie, powiadomimy Cię o tym w komentarzu pod zdjęciem.
  5. Drugi etap startuje 11 maja, a kończy się o północy 15 maja. Osoba, która zdobędzie najwięcej lajków, otrzyma wspaniałą nagrodę!

Co mogę wygrać?

Główna nagroda w majówkowym konkursie to absolutna nowość na rynku – narzędzia marki Zolux z linii Anah. Nagroda jest nie tylko atrakcyjna, ale i bardzo praktyczna. Akcesoria pomogą Ci w codziennej pielęgnacji Twojego psa. I w końcu szczotkowanie stanie się przyjemnością.

  • Rękawica 2 w 1 do pielęgnacji

Dwustronna rękawica pozwala na przyjemne i jednocześnie skuteczne usunięcie martwych włosów psa. Jest delikatna i relaksująca.

  • Grzebień do wyczesywania pcheł

Grzebień pozwala na wyczesanie psu pcheł i kępek włosów. To wysokiej jakości produkt, dzięki któremu zadbasz prawidłowo o sierść pupila.

  • Zgrzebło z wysuwanymi zębami

Zgrzebło z wysuwanymi zębami pozwala przede wszystkim zebrać sierść oraz ją wygładzić. Przy jego pomocy pozbędziesz się także skołtunionego futra.

  • Dwustronna elastyczna szczotka pudlówka

Dwustronna pudlówka jest elastyczną szczotką, która po obu stronach posiada druciane igły. Jest szorstka i pozwala skutecznie pozbyć się martwego podszerstka, wszelkich kołtunów, splątań i pęków.

  • Rolka do zbierania sierści

Możesz jej używać do niemalże każdej powierzchni tekstylnej, jest to produkt ergonomiczny i skuteczny.

Dodatkowo będziesz mógł pochwalić się zdjęciem Twojego psa na łamach magazynu Pets Style. Zamieścimy je w letnim wydaniu.

PS Niejeden znajomy pozazdrości Ci pięknego psa, dobrego zmysłu fotografa i wspaniałej nagrody.

Nagrody pocieszenia

Jesteśmy przekonani, że nadeślecie wiele zdjęć, dlatego nagrodzimy dodatkowo trzy psiaki z największą liczbą lajków. Ale to nie koniec nagród. Trzy zdjęcia wybierze redakcja magazynu Pets Style. Wiemy, że nie każdy ma znajomych na pęczki, a piękne zdjęcia zasługują na docenienie. Wszystkie fotografie zamieścimy w letnim wydaniu.

Jak zrobić dobre zdjęcie pupilowi? Porady

W pierwszej kolejności zadbaj o to, by Twój pies był zrelaksowany! Stres, zdenerwowanie, zmęczenie – są to emocje, których na sesji nie chcemy. Wówczas warto ją przełożyć lub poprawić humor psiakowi.

Dobrą motywacją i urozmaiceniem dla zwierzęcia mogą być zabawki i smakołyki. Jeśli więc mogą Ci pomóc i uszczęśliwić pieska – koniecznie weź je ze sobą!

Cenna wskazówka – najpiękniejsze zdjęcia psów zrobisz aparatem ustawionym na wysokości ich oczu. Nie trzymaj się jednak sztywno tej zasady – wszystko zależy od Twojego pomysłu i koncepcji.

Nie bez znaczenia pozostaje także miejsce, w którym zrobisz zdjęcie. Może to być ogród, park czy las. A jeśli podróżujesz ze swoim psem czy zabierasz go na wycieczki, masz tak naprawdę nieograniczone możliwości, by zrobić świetną fotkę. A może trenujesz ze swoim psem canicross, agility, dogfrisbee lub inną psią dyscyplinę? To także doskonały pomysł na zdjęcie. Zdjęcia psa w ruchu są genialne.

Jeśli chcesz zrobić ciekawe zdjęcie zwierzakowi, pamiętaj o odpowiednim świetle, zwłaszcza jeśli planujesz wykonać zdjęcie w pomieszczeniu. Powinno być wyraźne i przyjemne w odbiorze.

Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszych rad i zrobisz swojemu pupilowi naprawdę ciekawe zdjęcia. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.