Home PiesAkcesoria dla psów Smycze flexi New Neon – bezpieczny pies to widoczny pies

Smycze flexi New Neon – bezpieczny pies to widoczny pies

Wieczorne spacery, a może poranna mgła? Twój pies będzie bezpieczny, jeśli będzie widoczny. Smycze flexi Neon powstały, by łączyć piękno z praktycznością. Mają niezwykłe kolory, odblaskowe naklejki oraz wiele innych rozwiązań zwiększających nie tylko bezpieczeństwo psa, ale i komfort opiekuna. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w neonowe smycze flexi.

smycze flexi

Jak smycze flexi New Neon dbają o bezpieczeństwo psa?

Smycze flexi Neon powstały przede wszystkim z potrzeby bezpieczeństwa. Opiekunowie spacerują z psami o różnych porach oraz w różnych warunkach pogodowych. Wielu osobom zdarza się poruszać poboczami dróg podczas wyjazdów do lasu lub spacerów na wsi. Widoczność jest jednak istotna także w mieście, gdy przechodzimy np. przez słabo oświetlone pasy.

Reklama

W odpowiedzi na problemy opiekunów marka flexi stworzyła neonowe taśmy z odblaskowymi naklejkami, które odbijają światła przejeżdżających samochodów. Twój pies będzie widoczny, dlatego będzie bardziej bezpieczny! Stosując smycz flexi podczas spaceru, dajesz kierowcy szansę na reakcję.

Piękne kolory smyczy flexi – modnie i praktycznie

To, co praktyczne, często nie jest ładne. Kolejnym wyzwaniem stało się zatem połączenie praktyczności z dobrym designem, który spełni oczekiwania opiekunów. W ten sposób powstały cudowne neonowe kolory smyczy flexi Neon. Ty i Twój pies stajecie się dzięki nim widoczni nie tylko dla kierowców, ale i całego otoczenia. Będziecie się pozytywnie wyróżniać.

Kolorów smyczy flexi jest całkiem dużo. Możesz wybrać swój ulubiony! W ofercie znajdziesz:

  • żółty,
  • zielony,
  • różowy,
  • niebieski,
  • pomarańczowy.

Wszystkie soczyste, wyraziste i po prostu piękne.

Zalety smyczy flexi – za co je pokochasz?

Bezpieczeństwo i ładny wygląd to dużo, ale nie wszystko. Tylko czy od smyczy dla psa można chcieć więcej? Można! Powinna być przecież dopasowana do wielkości psa oraz komfortowa dla opiekuna. Marka flexi ponownie stanęła na wysokości zadania. W linii smyczy Neon marka flexi przygotowała rozmiary od S do L.

Dodatkowo smycze flexi są:

  • lekkie i poręczne,
  • wyposażone w wygodny system zwijania i blokowania jedną ręką,
  • uzupełnione w system zapobiegający zwisaniu smyczy,
  • wytrzymałe i trwałe.

Każda smycz flexi dla psa (bez względu na linię) jest doskonale dopasowana do dłoni opiekuna. Poczujesz jej opływowy kształt oraz stabilność. Solidny uchwyt pozwoli Ci także na lepszą kontrolę nad czworonogiem. Bez problemu obsłużysz smycz jedną ręką, co zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo oraz komfort podczas każdego wyjścia z pupilem.

smycze flexi

Producent smyczy flexi stosuje najnowsze standardy techniki oraz nowoczesne linie produkcyjne. Taka staranność oraz podążanie za duchem czasu zapewniają wysoką jakość. Smycze flexi są po pierwsze odporne na przetarcia i skręcanie, a po drugie ich mechanizm zapewnia bezproblemowe zwijanie i rozwijanie się linki w każdej chwili.

Podsumowując, smycze flexi to dobra inwestycja, bo zostały starannie zaprojektowane i wykonane. Są trwałe i wytrzymałe, dlatego będą służyć dłużej, w przeciwieństwie do przeciętnych produktów dostępnych na rynku zoologicznym.

Wybór marki flexi to wybór najwyższej jakości produktów na lata.

Kup smycz flexi na www.jollydog.pl

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.