Home Pies Taniec z Psimi Gwiazdami: kiedy Twój pies staje się Fredem Astaire’em
taniec z psimi gwiazdami

Taniec z Psimi Gwiazdami: kiedy Twój pies staje się Fredem Astaire’em

Wyobraź sobie na chwilę program telewizyjny, który podbija serca widzów szybciej niż nowy sezon „Gry o tron”. Taniec z Psimi Gwiazdami – reality show, w którym psy w parze ze swoimi właścicielami wykonują spektakularne układy taneczne, skradając show i nasze serca. A może wcale nie musimy tego sobie wyobrażać? Może to już się dzieje, tuż przed naszymi oczami, w naszych własnych salonach?

taniec z psimi gwiazdami

W dzisiejszym świecie psy już dawno przestały być tylko stróżami domowego ogniska. Stały się pełnoprawnymi członkami rodziny, więc idea, by uczynić z nich naszych tanecznych partnerów, nie wydaje się już tak odległa. W końcu kto inny lepiej nadaje się do roli tanecznego partnera, jeśli nie ktoś, kto z radością przybiegnie na każde skinienie i z entuzjazmem obróci się w kółko na sam dźwięk otwieranej lodówki?

Reklama

Pies, ten idealny partner taneczny

Pomyślmy o zaletach takiego partnerstwa. Po pierwsze psy są niezwykle lojalne. Nie będą narzekać, że muzyka jest nieodpowiednia. Będą tańczyć w deszczu, śniegu, a nawet podczas telewizyjnej suszy. Po drugie psy nigdy nie będą krytykować Twoich ruchów. W ich oczach jesteś najlepszym tancerzem na świecie. Nawet jeśli Twoje poczynania bardziej przypominają próby utrzymania równowagi na lodzie niż zgrabne kroki tanga.

Choreografia – łapa w łapę

Wyobraźmy sobie układ, w którym każdy krok jest zsynchronizowany z merdaniem ogona, a każdy obrót z pełnym ekscytacji skokiem. Taniec z Psimi Gwiazdami byłby uczciwym, pełnym emocji spektaklem, w którym poświęcenie, trening i niezachwiana wiara w możliwości swojego pupila prowadziłyby do momentów pełnych wzruszeń i oklasków.

Jurorzy – kto oceniałby lepiej niż kot?

Zapytacie: kto miałby oceniać te wyjątkowe występy? A czy istnieją sędziowie bardziej wymagający niż… koty? Ich przenikliwe spojrzenia i zimna ocena byłyby idealnym dopełnieniem show i dodałyby rywalizacji dodatkowej pikanterii. Co więcej, ich ewentualna aprobata, wyrażona nawet najmniejszym machnięciem ogona, byłaby znakiem najwyższego uznania.

taniec z psimi gwiazdami

Po co nam Taniec z Gwiazdami, gdy mamy Taniec z Psimi Gwiazdami?

W końcu czy jest coś bardziej podnoszącego na duchu niż widok szczęśliwego psa tańczącego z radości? Taniec z Psimi Gwiazdami to nie tylko show. To przypomnienie o bezwarunkowej miłości, jaką oferują nam nasze czworonożne gwiazdy każdego dnia. To hołd dla ich entuzjazmu, radości i nieskończonej chęci do bycia częścią naszego życia – w tańcu, w zabawie i na każdym kroku.

Więc, czy gotowi jesteście zatańczyć? Walc, salsa, a może freestyle? Parkiet jest Wasz. I pamiętajcie, w Tańcu z Psimi Gwiazdami każdy jest zwycięzcą.

Przeczytaj również: Międzynarodowy Dzień Tańca: kiedy parkiet staje się sceną dla czworonoga

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.