Home Quiz Angielski cocker spaniel – QUIZ

Angielski cocker spaniel – QUIZ

Przeczytaj artykuł o angielskim cocker spanielu i sprawdź swoją wiedzą! CZYTAJ!

PORADA!

By zapobiec chorobom, do których cocker-spaniele mogą mieć skłonność, warto regularnie pielęgnować ich oczy i uszy. Bardzo ważna jest dieta – te psy zjadłyby dosłownie wszystko, dlatego trzeba uważać z ilością podawanych przysmaków. Jeżeli już je dajesz, ogranicz ilość karmy dla swojego spaniela w posiłkach. Wybierz wysokiej jakości karmę dla psów średnich ras.

Reklama

Polecamy:

Brit Care Dog Grain Free Adult Small & Medium Salmon & Potato

Pełnoporcjowa, hipoalergiczna formuła na bazie łososia z ziemniakami stworzona z myślą o dorosłych psach ras małych i średnich (ważących 1-25 kg). Lekkostrawne białka i tłuszcze pomagają zachować kondycję organizmu oraz dbają o optymalny rozwój mięśni. Odpowiedni poziom kwasów omega-3 nie tylko dba o zdrowie skóry i lśniącą sierść, ale także pomaga wspierać zdrowie serca.

Brit Dog Crunchy Cracker Adult Insect & Rabbit enriched with Fennel

Niezwykle smakowite, chrupiące przysmaki o znakomitym aromacie, dedykowane dorosłym psom wszystkich ras. Stworzone na podstawie wysokoprzyswajalnego białka owadów, które minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej. Lekkostrawny królik oraz dodatek kopru włoskiego mają na celu usprawnienie działania układu pokarmowego i stymulowanie układu odpornościowego psa.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.