Home KotDieta kota Animonda – bezkompromisowa jakość od 30 lat

Animonda – bezkompromisowa jakość od 30 lat

Nasi pupile to ukochani członkowie naszych rodzin. Dlatego marka Animonda na pierwszym miejscu stawia dobro zwierząt i specjalizuje się wyłącznie w produkcji i sprzedaży pokarmów dla psa i kota. Naszą główną zasadą jest oferowanie klientowi kompletnej, zrównoważonej gamy pokarmów najwyższej jakości, o recepturach dopasowanych do potrzeb żywieniowych zwierząt domowych. Dbając o wzorową opinię jakości pokarmów, produkty Animonda sprzedajemy wyłącznie w sklepach zoologicznych.

Oferujemy rozbudowany asortyment pokarmów, by sprostać wymaganiom smakowym psów i kotów, a także zapewniamy dietę przystosowaną do wieku, ogólnej kondycji oraz stanu zdrowia zwierząt domowych. Wszystkie receptury pokarmów konsultujemy z wysokiej klasy specjalistami weterynarii w zgodzie z naukowymi standardami.

Reklama

Animonda Carny® karma ze świeżego mięsa dla Twojego kota

Koty są z natury mięsożercami. Są bardzo wybredne i nie da się ich oszukać, jeśli chodzi o jakość. Koty nie są w stanie wykorzystać wszystkich niezbędnych składników odżywczych tylko z surowców roślinnych. Dlatego karmę Carny produkujemy wyłącznie ze świeżych mięsnych składników, takich jak:

  • serca,
  • płuca,
  • wątroba,
  • mięso,
  • ryby i owoce morza.

Dodatkowo karma zawiera niezbędne minerały i witaminy. Carny jest naturalnie odpowiednią karmą dla Twojego kota. Świeże, mięsne składniki są przygotowywane szybko i delikatnie, aby zachować wszystkie niezbędne substancje odżywcze. Naturalna, czysta i o prawdziwym smaku mięsa, który koty tak bardzo cenią.

W naszej ofercie znajdziesz również karmę uzupełniająca Carny Drink Animonda. Mięsny napój zachęci po pierwsze Twojego kota do picia, a po drugie poprawi jego nawodnienie

Animonda GranCarno® świeże mięso dla Twojego psa

Psów, jak samo jak kotów, też nie da się oszukać, jeśli chodzi o jakość. Dlatego mokrą karmę dla psów GranCarno produkujemy wyłącznie ze świeżych mięsnych składników, takich jak serca, płuca czy wątroba i uzupełniamy o niezbędne minerały i witaminy. GranCarno to naturalnie odpowiednie pożywienie dla Twojego psa. Świeże, mięsne składniki są przygotowywane szybko i delikatnie, aby zachować wszystkie niezbędne substancje odżywcze. Naturalne, czyste i o typowym smaku mięsa, który psy tak bardzo cenią.

Karmy Animonda to wysokowartościowy pokarm, dopasowany do rasy, wieku czy stylu życia psa i kota.

Animonda Vom Feinsten wyśmienite przysmaki dla smakoszy

Animonda Vom Feinsten spełnia swoją obietnicę pysznego, zdrowego i zbilansowanego żywienia dla psów i kotów na najwyższym poziomie. Staranny dobór i jakość mięsnych składników gwarantuje wyjątkową rozkosz kulinarną. Wyśmienite przysmaki dla smakoszy dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebują wymagające koty i psy.

Animonda Milkies – doskonały pomysł na przekąskę dla Twojego kota

Koty uwielbiają przekąski – a jako coś małego między posiłkami stanowią one mile widziane urozmaicenie. Pyszne mleczne przekąski są zawsze mile widziane, zarówno w postaci płynnych przekąsek w wygodnych kubeczkach, jak i chrupiących suchych przekąsek.

Animonda Integra Protect® – terapia żywieniowa dla Twojego pupila

Po postawieniu właściwej diagnozy przez lekarza weterynarii, wiele zwierząt domowych odnosi korzyści z zastosowania odpowiedniej diety, która uwzględnia specyficzne wymagania żywieniowe wynikające z ich stanu zdrowia. Specjalna dieta dla chorych kotów i psów musi być urozmaicona i smaczna! Dlatego też INTEGRA PROTECT cieszy się szczególnie wysoką spontaniczną i długotrwałą akceptacją. W zależności od preferencji zwierzęcia, ten dietetyczny program żywieniowy jest dostępny zarówno w postaci karmy mokrej, jak i suchej.

Animonda Dog Snacks – przekąska, na którą zasługuje Twój pies!

Psy uwielbiają przekąski, a teraz są one dostępne również w ofercie Animonda. Mięsne kawałki dla mięsnych nagród, pyszna zabawa do żucia oraz patyczki dentystyczne do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Wszystkie przekąski dla psów są bez cukru, soi i barwników.

Sprawdź, co myśli o naszych karmach lekarz weterynarii

“Opiekunowie moich pacjentów często zgłaszają problem z ilością spożywanej wody przez kota. Jednym z rozwiązań, które może zachęcić zwierzę do picia jest zastosowanie produktu marki Animonda. Napój Carny Drink zawiera 96% wody wzbogaconej o składniki pochodzenia zwierzęcego oraz roślinnego, które nadają wodzie atrakcyjny dla kota smak oraz aromat.”

lek. wet. Agnieszka Górecka

Zapraszamy serdecznie na naszego BLOGA, gdzie znajdziecie więcej informacji o naszych produktach i o naszej marce.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.