Home KotDieta kota Świat marki Animonda Petcare – karmienie z sercem i z głową

Świat marki Animonda Petcare – karmienie z sercem i z głową

Animonda Petcare od ponad 25 lat jest synonimem najwyższej jakości żywności dla zwierząt.

Filozofia

Dla wielu ludzi ich zwierzęta domowe są ulubionymi członkami rodziny i najlepszymi przyjaciółmi. Animonda stawia w centrum uwagi zdrowie zwierząt i koncentruje się na pro­dukcji wysokowartościowych pokarmów dla psów i kotów. Asortyment jest skierowany do wymagających miłośników zwierząt, którzy szukają pokarmów zdrowych, dopasowanych do gatunku i przyczyniających się do dobrego samopoczucia ich czworonogów.

Reklama

Zobowiązani do najwyższej jakości

Wszystkie karmy są produkowane zgodnie z aktual­nymi wynikami badań naukowych i są: naturalne, niefałszowa­ne i wolne od sztucznych barwników i aromatów. Wyszukane, świeże dodatki są przygotowywane tak delikatnie, żeby zacho­wać w nich jak najwięcej korzystnych składników pokarmo­wych.

Gwarantujemy, że produkty Animonda nie zawierają:

  • wzmacniaczy smaku
  • sztucznych barwników
  • soi
  • cukru.

Produkty Animonda świadomie są sprzedawane przez sklepy specjalistyczne i weterynarzy.

Rafiné® różnorodne i wyrafinowane dodatki – prze­konujące asortymentem specjałów o różnie przyrządzonych recepturach. Delikatne kawałeczki w smakowitym sosie lub w galaretce – Rafiné® jest zawsze pokusą, której kot nie może się oprzeć.

 

CARNY® przygotowywane wyłącznie ze świeżych, mięsnych składników, jak: mięso, serce, płuca, wątroba lub ryba. Uzupełnione ważnymi dla życia i zdrowia składnikami mineralnymi i witaminami pokarmy CARNY® są naturalnie odpowiednim pożywieniem dla kotów. Świeże, mięsne dodat­ki są przerabiane szybko i delikatnie, aby zachować wszystkie ważne składniki pokarmowe. Świeże mięso to właśnie to, co koty uwielbiają!

 

Koty uwielbiają smakołyki, a drobne przekąski zapewniają im urozmaicenie diety. Powinny być jednak wartościowe i odpowiednie dla gatunku. Czy to jako płynny przysmak do lizania w praktycznych porcjach – miseczkach, czy jako chrupiące poduszeczki – pyszne mleczne przekąski zawsze smakują.

 

Przekąski dla psów

GRANCARNO® mokra karma jest przyrządzana wyłącznie z świeżych, mięsnych składników, jak: mięso, ser­ce, płuca i wątroba, i uzupełniona ważnymi dla życia i zdrowia psa składnikami mineralnymi i witaminami. Świeże, mięsne dodatki są przerabiane szybko i delikatnie, aby zachować wszystkie ważne składniki pokarmowe. Dla większego urozma­icenia istnieje także GRANCARNO® jako karma sucha.

Także psy uwielbiają snaki – cieszą się na małą przekąskę i ulubione urozmaicenie. Meat Chunks, Dental Sticks i Fun Snacks są produkowane w Niemczech tylko z najlepszych składników – bez soi, cukru i barwników. Idealne jako mięsna nagroda, smakowita przegryzka do żucia i codziennej pielęgna­cji zębów.

Vom Feinsten spełnia wysokie wymagania psa i kota, urzeka asortymentem specjałów najwyższej jakości i idealnym smakiem. Produkty zawierają tylko wybrane mięsne składniki i nie zawierają zbóż, soi, cukru, barwników i konserwan­tów. Specjalna selekcja i wysoka jakość surowców mięsnych gwarantują niepowtarzalną kulinarną ucztę.

Oprócz terapii lekarstwami decydującym czyn­nikiem w leczeniu wielu schorzeń jest często żywienie. INTEGRA PROTECT® to specjalny program dietetyczny przewidziany do docelowej terapii pokarmowej w czasie trwania choroby. Stanowi idealne rozwiązanie dla indywidual­nych problemów zdrowotnych Twoich zwierząt.

  • INTEGRA PROTECT® NIEREN (choroby nerek) – koty i psy
  • INTEGRA PROTECT® INTESTINAL (biegunka i wymioty) – koty i psy
  • INTEGRA PROTECT® SENSITIVE (nadwrażliwy żołądek) – koty i psy
  • INTEGRA PROTECT® DIABETES (cukrzyca) – koty
  • INTEGRA PROTECT® HARNSTEINE (choroby dróg moczowych) – koty

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.