Home KotDieta kota Carnilove True Fresh – karma dla kotów – nowość

Carnilove True Fresh – karma dla kotów – nowość

Marka Carnilove wprowadza gamę karm Carnilove True Fresh dedykowaną kotom. Produkty charakteryzują się bezzbożową formułą oraz bazą z wyłącznie świeżego mięsa. Gwarantuje to nie tylko niezwykłą smakowitość produktów, ale także ich wysoką przyswajalność.

Zalety karmy dla kotów – Carnilove True Fresh

Ciesząca się dużą popularnością gama karm Carnilove True Fresh od tej chwili dostępna jest również w wersji dla kotów. Najważniejszą zaletą linii jest zastosowanie w niej świeżego mięsa, które podkreśla aromat i smakowitość posiłków, co jest niezwykle istotną kwestią w przypadku oferowania diety dla wybrednych zwierząt. Wszystkie formuły posiadają wysoką zawartość mięsa (bez dodatku mączki mięsnej), pochodzącego z lokalnych i zaufanych źródeł.

Reklama

Carnilove True Fresh – świeżość, smakowitość oraz wyłącznie świeże mięso w karmach również dla kotów.


Najważniejsze cechy karm Carnilove True Fresh dla kotów:

Doskonała smakowitość, aromat i przyswajalność – zawartość wyłącznie świeżego mięsa w składzie.
Tylko wartościowe składniki – bez dodatku zbóż i ziemniaków.
Szeroka grupa odbiorców – wszystkie karmy odpowiadają potrzebom kotów dorosłych, również po przebytym zabiegu kastracji/sterylizacji.
Dbałość o utrzymanie prawidłowego pH moczu oraz zdrowia dróg moczowych – dzięki połączeniu świeżego mięsa z żurawiną, rokitnikiem zwyczajnym i jagodami.
Kontrola wagi – zapewniający sytość błonnik pokarmowy oraz L-karnityna odgrywająca kluczową rolę w produkcji energii, spalaniu kalorii i utrzymywaniu masy mięśniowej.
Zdrowy metabolizm – dodatek gryki, grochu i soczewicy jako naturalnych źródeł białka roślinnego i minerałów; ponadto groch i czerwona soczewica są doskonałym źródłem błonnika pokarmowego i mają niski indeks glikemiczny = kot zostaje syty na dłużej i otrzymuje wyłącznie węglowodany, które nie utrudniają jego trawienia, a zapewniają zdrową różnorodność składników w diecie.
Wsparcie odporności – dodatek witamin: A, B₁, B₂, przeciwutleniaczy z jagód oraz kwasów omega-3 z rzęsy wodnej i łososia oraz cynku, • Zdrowa skóra i sierść, właściwe funkcjonowanie mózgu i serca – rzęsa wodna (lemna) oraz olej z łososia zapewniają odpowiednią dawkę kwasów omega-3 oraz polifenoli.

Propozycje smakowe Carnilove True Fresh dla kotów:

Carnilove True Fresh Turkey dla kotów dorosłych i/lub sterylizowanych/kastrowanych
Karma ze świeżym indykiem wzbogacona rokitnikiem, żurawiną i korzeniem imbiru.
Carnilove True Fresh Chicken dla kotów dorosłych i/lub sterylizowanych/kastrowanych
Karma ze świeżym kurczakiem wzbogacona żurawiną, tymiankiem i rozmarynem.
Carnilove True Fresh Fish dla kotów dorosłych i/lub sterylizowanych/kastrowanych
Karma ze świeżą rybą wzbogacona lemną, jagodami i korzeniem cykorii.

Wszystkie formuły dostępne są w opakowaniach o następujących gramaturach: 340 g, 1,8 kg oraz 4,8 kg.


O marce Carnilove

Najważniejszą wartością związaną z tworzeniem formuł poszczególnych karm i smakołyków marki Carnilove jest poszanowanie historycznej ciągłości współzamieszkiwania człowieka oraz towarzyszących mu zwierząt. Seria produktów opracowana została z uwzględnieniem naturalnego pochodzenia psów i kotów, gdzie starannie dobrano mięsa dzikiego pochodzenia: renifer, kaczka, indyk, łosoś, dzik, jagnięcina i bażant. Karmy są pełnoporcjowe, pozbawione dodatku zbóż, ziemniaków i ryżu, za to uzupełnione surowcami roślinnymi, takimi jak: żółty groszek, zioła, leśne jagody oraz warzywa, które są źródłem niezbędnych składników odżywczych, przeciwutleniaczy i witamin.

Wyłącznym dystrybutorem marki Carnilove na Polskę jest firma Azan.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.