Home Pies #Carniloving – wyjątkowe spotkanie dla miłośników zwierząt

#Carniloving – wyjątkowe spotkanie dla miłośników zwierząt


Wrocław gospodarzem pierwszego Carnilovingu po przerwie! Carniloving to cykl spotkań miłośników czworonogów, podczas którego można nawiązywać wartościowe znajomości i dowiedzieć się ciekawych informacji z zakresu tematyki zwierzęcej. Impreza wraca na mapy po przerwie spowodowanej pandemią – pierwsze wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu!

Zapraszamy w sobotę (2.07.2022) na Stadion Olimpijski we Wrocławiu. Spotkanie odbędzie się w godzinach: 11:00-16:00.

Zamiast codziennego spaceru po znanych ścieżkach, przyjdź na Carniloving!

Każdy kochający opiekun psa pragnie dla niego wszystkiego, co najlepsze. Chce poznawać różnego rodzaju aktywności, które może wspólnie uprawiać ze swoim psem, a także posłuchać ekspertów z rozmaitych dziedzin związanych z opieką nad zwierzętami. Tym razem odwiedzą nas:

Reklama
  • instruktorzy szkolenia,
  • psiego fitnessu,
  • aktywni zawodnicy startujący z psami,
  • lekarz weterynarii,
  • zoofizjoterapeuci,
  • gość specjalny.

Jeśli macie jakieś pytania, spiszcie je już teraz! Z myślą o czworonogach stworzyliśmy miejsce, w którym będzie można nie tylko dowiedzieć się nieco więcej o dyscyplinach, takich jak dogfrisbee lub nosework, przejść z pupilem psi tor przeszkód, posłuchać o podstawach prawidłowego żywienia, ale także poznać bliżej sąsiada z uroczym kundelkiem, którego na co dzień mijasz w parku.

Zwolnij na chwilę i daj się poznać! Często bywa również tak, że spacer odbywa się w szybkim tempie i ogranicza do dobrze znanych okolic. Wielu opiekunów zapomina o tym, jak ważny jest to czas dla zwierzęcia, które oczekuje uwagi, wspólnej zabawy i tworzenia relacji. Na naszym spotkaniu dowiesz się, w jaki sposób możesz wzbogacić codzienność pupila i zadbać tym samym o jego dobre samopoczucie. Fanów czworonogów z pewnością nie brakuje, ale nie wszyscy w codziennym pędzie mają możliwość i czas na nawiązanie relacji. Nasze spotkanie z pewnością zgromadzi mnóstwo osób, które łączy wspólna cecha: miłość do psów! Znajdźmy się i wzajemnie poznajmy podczas Carnilovingu, na świeżym powietrzu!

Carniloving dowiedz się więcej:

Znajdźmy się i wzajemnie poznajmy podczas Carnilovingu!


O marce Carnilove


Carnilove – tworzone z poszanowaniem historycznej ciągłości współzamieszkiwania człowieka i psa. Pierwsze ślady współzamieszkiwania ludzi i psów datuje się na 12 000 p.n.e. Pies szybko stał się towarzyszem życia dla ludzi i konsekwentnie dopasował się do ich diety. Wraz z nadejściem agrokultury, dieta psowatych w końcu zwiększyła dystans między psią początkową anatomią i genetycznymi predyspozycjami, które pierwotnie były odpowiednie do konsumpcji upolowanych zwierząt. To dlatego Vafo, jeden z największych producentów karmy na świecie, stworzył markę Carnilove, serię produktów, które szanują psie potrzeby utrzymania proporcji 70% mięsa naturalnego pochodzenia: renifera, kaczki, bażanta, indyka, jagnięciny, dzika oraz łososia.
Wyłącznym dystrybutorem marki Carnilove na Polskę jest firma Azan.

Polecamy quiz o angielskim cocker spanielu z marką Carnilove.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.