Home Quiz Devon Rex – QUIZ

Devon Rex – QUIZ

Jesteś właścicielem devona rexa? A może po prostu lubisz koty tej rasy? Sprawdź, ile o nich wiesz – rozwiąż quiz!

Jeżeli nie jesteś w stu procentach pewny swojej wiedzy, przeczytaj najpierw artykuł o kocie rasy devon rex. Znajdziesz odpowiedź na te i wiele innych pytań.

Reklama

Zacznij zabawę - Devon Rex - QUIZ

Devon rex należy do kotów aktywnych. A karma Brit Care Grain-Free Adult to odpowiedź na sporą aktywność devona, który w każdym krokieciku otrzyma dawkę smakowitego indyka oraz świeżego mięsa kurczaka. Karma wzbogacona została o olej z łososia, który zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i zapewnia kotu m.in. zdrową skórę. Receptura zawiera także dobroczynne zioła, owoce oraz prebiotyki potrzebne dla zdrowia przewodu pokarmowego Twojego pupila.

Pamiętaj, że devon lubi jedzenie i ma apetyt, który przewyższa jego niewielkie rozmiary. Kontroluj zatem dawkę pokarmu i liczbę przekąsek.

Ciekawostki

  • Devon rex nie jest kotem dla alergików. Jeśli jesteś uczulony na koty, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie tolerować także tych uroczych zwierząt.
  • Koty rasy devon rex reagują na swoje imię i potrafią rozpoznać imiona swoich właścicieli.
  • Ten kot ma „zabawowy” charakter i lubi chować się w wysokich miejscach! Być może będziesz musiał go poszukać!

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.