Home Lifestyle Krystyna Czubówna lektorką spotów reklamowych marki Brit

Krystyna Czubówna lektorką spotów reklamowych marki Brit

Notatka prasowa – Warszawa, 27.02.2023.

Azan, główny dystrybutor marki Brit, nawiązuje współpracę ze znaną lektorką, Krystyną Czubówną, która użyczy swojego głosu w nadchodzących spotach telewizyjnych i radiowych brandu. Ponadto, wizerunek Krystyny Czubówny również pojawi się w mediach społecznościowych marki Brit.

Reklama

Jako wielka miłośniczka zwierząt, z przyjemnością zgodziłam się na współpracę z marką Brit. – komentuje Krystyna Czubówna. Czworonogi były zawsze częścią naszej rodziny, w tej chwili moja córka opiekuje się dwoma psami – chińskim grzywaczem powder puff oraz owczarkiem australijskim. To właśnie ona utwierdziła mnie w przekonaniu, że produkty marki Brit są godne polecenia oraz odznaczają się znakomitą jakością. Jestem niezwykle ciekawa naszej dalszej współpracy, która zapowiada się interesująco!.

Wkrótce odbędzie się premiera przygotowywanych wspólnie z Krystyną Czubówną materiałów. Zapraszamy do obserwowania kanałów marki:

O nas
Profilaktyka przez żywienie stanowi główną zasadę komponowania konkretnych formuł marki Brit. Zdajemy sobie sprawę, że domowe zwierzęta, podobnie jak ludzie, są narażone na stresy i poważne choroby. Opracowywanie unikalnych receptur, opartych na starannie wyselekcjonowanych składnikach pozwala na tworzenie różnorodnych formuł. Szeroka paleta ułatwia dobór konkretnej karmy do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Wierzymy, że właściwa dieta ma ogromny wpływ na zdrowie i kondycję zwierząt. W karmach Brit można znaleźć tylko to, co najlepsze dla zwierząt: wysokiej jakości mięso, ryby, owoce, warzywa i zioła, a także niezbędne składniki funkcjonalne.

Wyłącznym dystrybutorem marki Brit jest firma Azan.
Więcej informacji: nowybritcare.karmybrit.pl


Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.