Home PiesAkcesoria dla psów Luksusowe legowiska od Royal Pet

Luksusowe legowiska od Royal Pet

Od wielu lat wśród właścicieli psów toczy się burzliwa dyskusja dotycząca tego, czy pies powinien spać w łóżku opiekuna, czy nie. Większość z nas uwielbia spać ze swoim czworonogiem, jednak behawioryści zapewniają, że pies musi mieć swoje i tylko swoje miejsce w domu.

Miejsce, w którym będzie mógł się zrelaksować i które posłuży mu za azyl. I takim właśnie miejscem jest legowisko. Mimo tego wielu właścicieli psów i kotów nie kupuje legowisk. Zdaniem zoopsychologów legowiska nie tylko są im potrzebne, ale wręcz niezbędne! I my zgadzamy się z tą teorią.

Reklama

Jakie zatem wybrać legowisko dla pupila?

Może to być przytulne posłanie, budka czy poducha. Psy najbardziej lubią zaciszne, zacienione miejsca, w których można się schować i odpoczywać w spokoju. Dlatego legowisko nie powinno być ustawione np. w przejściu z jednego pomieszczenia do drugiego.

Po co zwierzakowi spokój? Z tych samych powodów co człowiekowi: każdy potrzebuje czasu aktywności i relaksu. Jeżeli nie ma równowagi pomiędzy jednym a drugim, to pojawia się problem – choćby w postaci agresji.

Dlatego w odpowiedzi na potrzeby naszych ukochanych czworonogów niezmiennie tworzymy coraz lepsze produkty, służące do wypoczynku.
Są to:

  • klasyczne legowiska
  • norki,
  • kocyki,
  • poduchy,
  • trony,
  • fotele,
  • budki.

Każdy produkt możemy dowolnie spersonalizować, aby był absolutnie wyjątkowy i w pełni dopasowany do potrzeb konkretnego czworonoga.

Legowisko Premium

Premium to seria wielofunkcyjnych produktów, dzięki którym pupil będzie miał kompletną i ekskluzywną wyprawkę. Możesz wybrać legowisko, kocyk lub matę albo skonfigurować cały zestaw wyjątkowych akcesoriów! Posłanie Premium to fantastyczne legowisko typu „norka”. Kocyk można dopiąć na wygodnie umiejscowionych napach i stworzyć idealny psi azyl.

Seria Premium to przede wszystkim bardzo praktyczne i piękne legowisko, wykonane z najwyższej jakości tkaniny tapicerskiej. Materiał jest niezwykle przytulny i miękki, a przy tym wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości. Zastosowaliśmy antyalergiczne wypełnienie, które stosuje się do produkcji zabawek dla dzieci. Tkaniny posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, klasa II.

Możesz też wybrać opcję z wkładem ortopedycznym. To idealne rozwiązanie dla starszych zwierzaków oraz dla tych ras, które mają skłonności do problemów ze stawami.

Legowisko Luxury

Seria Luxury to iście królewskie posłania, stworzone z największą starannością. Legowisko wykonane jest z najwyższej jakości, certyfikowanych welurów. Wspaniale prezentuje się na żywo i pasuje zarówno do pałacowych, jak i nowoczesnych wnętrz. Legowisko zdobyło pierwszą nagrodę w plebiscycie Influencer’s TOP 2020!

Luxury Show Line

Zestaw wystawowy Luxury Show Line został laureatem plebiscytu TOP for DOG 2019, najważniejszego konkursu w branży kynologicznej. W skład tego zestawu wchodzi legowisko z linii Luxury Show wraz z poduchą.

Legowisko Magic

Legowisko Magic to pierwsze w Polsce posłanie, które dzięki zastosowaniu kamieni szlachetnych zapewni Twojemu pupilowi spokojny sen, relaks i wyciszenie. Legowisko wykonaliśmy z tkaniny tapicerskiej, która jest odporna na psie pazurki, a dodatkowo pokryta została specjalną warstwą ochronną, zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Gdzie tkwi sekret tak niezwykłego działania legowiska? Jest nim doczepiona na napie „magiczna kokardka” obszyta kamieniami szlachetnymi.

Tron Imperial

Marzysz o absolutnie wyjątkowym, wręcz cesarskim posłaniu dla swojego pupila?

Tron Imperial spełni wszelkie Twoje oczekiwania. To luksus w pełnym wydaniu!

Budka Imperial

Twój ulubieniec potrzebuje posłania, w którym poczuje się bezpiecznie? Kształt budki Imperial zwiększy poczucie bezpieczeństwa pupila, zwłaszcza szczeniaka, choć i niejeden większy piesek chętnie się w niej skryje, by obserwować, co dzieje się wokół.

Poducha ortopedyczna Comfort

Rewolucyjna poducha z wypełnieniem z pianki Memory Visco. Poducha wykonana jest z najwyższej jakości tkaniny tapicerskiej, od spodu nieprzemakalnej.

Nasze produkty dostępne są w wielu rozmiarach oraz kolorach. Jeśli jednak szukasz legowiska w innym rozmiarze, uszyjemy je specjalnie dla Twojego pupila. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Zapraszamy!

materiał sponsorowany

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.