Home Quiz Owczarek australijski – QUIZ

Owczarek australijski – QUIZ

Przeczytaj artykuł o owczarku australijskim i sprawdź swoją wiedzę w quizie! – Czytaj teraz! 

PORADA

Reklama

Wszystkie psy potrzebują tych samych składników odżywczych. Mowa o białku, tłuszczach, witaminach i minerałach, a także wodzie i pewnej ilości węglowodanów. Zawartość tych poszczególnych składników znajdziesz na etykiecie każdej karmy pod hasłem „składniki analityczne”. Zwracając uwagę na to oraz na listę użytych surowców.

Brit to jedna z marek, które cieszą się ogromnym zaufaniem opiekunów, dlatego przyjrzyjmy się karmie Brit Care Dog Hair & Skin Insect & Fish pod kątem żywienia owczarka australijskiego. Zacznijmy od białka. W karmie Brit Care pochodzi ono z owadów oraz ryb, co zmniejsza ryzyko reakcji alergicznej u psa. A tłuszcze? Marka Brit sięgnęła po to, co dobre: kwasy tłuszczowe omega-3 z łososia oraz dodatek oleju kokosowego. Taki skład ma pozytywny wpływ na skórę oraz sierść owczarka australijskiego. Karma jest pełnoporcjowa, co oznacza, że nie musisz się martwić o witaminy i minerały w diecie pupila. Natomiast to, czego nie zobaczysz na opakowaniach karmy Brit Care, to zboża, gluten czy soja. Wszystko po to, by dbać o delikatny przewód pokarmowy Twojego pupila.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.