Pets Style Święta 2021

Drogi Właścicielu psa,

święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości i niezapomnianych chwil z bliskimi. Ale to także czas prezentów. Nie zapomnij w tym czasie o swoim czworonożnym członku rodziny. Po pierwsze spędź z nimi więcej czasu niż zwykle. A po drugie wybierz z magazynem Pets Style najlepszy prezent dla psa pod choinkę.

7 pomysłów na prezent dla psa

Wiemy, że przed świętami masz dużo rzeczy na głowie, a mało czasu. Dlatego postanowiliśmy Ci pomóc. W świątecznym wydaniu magazynu Pets Style znajdziesz gotowe pomysły na świąteczne prezenty dla psa.

Reklama

Każdy pies jest inny i ma inne upodobania. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd przysmaków dla psów – czytelnicy magazynu Pets Style uznali je za najbardziej trafiony prezent dla psa. Masz do wyboru: przysmaki dla psa w formie ciasteczek, naturalne gryzaki dla psa, smakołyki funkcjonalne, przysmaki dentystyczne dla psa czy suszone przekąski.

Jeśli Twój pies uwielbia się bawić, w świątecznym wydaniu znajdziesz najlepsze propozycje zabawek dla psa. Świetnie sprawdzą się zabawki dla psa, dzięki którym spędzisz czas wspólnie z pupilem, np. te służące do przeciągania albo frisbee.

Jeśli Twój czworonożny przyjaciel jest łakomczuszkiem, możesz postawić na zabawkę z miejscem na przysmaki dla psa. Doskonałym pomysłem są też pluszaki i świąteczne zabawki dla psa. W końcu każdy z nas lubi świąteczne gadżety.

Kolejnym pomysłem na prezent dla psa pod choinkę jest luksusowe legowisko. Wygodne posłanie będzie strzałem w dziesiątkę, bo kto z nas nie lubi dobrze się wyspać. Jeśli Twój pies należy do zmarzluchów, idealnym gwiazdkowym prezentem dla psa będzie nowy sweterek lub kurtka. Ubranko dla psa pomoże Twojemu pupilowi przetrwać najgorsze mrozu, a dodatkowo pozwoli zadać szyku podczas zimowych spacerów.

Lubisz praktyczne upominki? Szelki będą doskonałym prezentem dla psa. W końcu wygodne szelki to podstawa spacerowych akcesoriów. Dobierz do nich odpowiednią smycz, a Twój pies na pewno zamerda ogonkiem. Kolejny pomysł na praktyczny gwiazdkowy prezent dla psa to po prostu karma. Przygotowaliśmy kilka propozycji karm dla psa, które na pewno zasmakują Twojemu pupilowi.

Mamy nadzieję, że w tym roku wybór prezentu dla psa będzie czystą przyjemnością.

Życzymy udanej lektury i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Redakcja Pets Style

Pets Style jesień 2021