Home Quiz Pomeranian – QUIZ

Pomeranian – QUIZ

Jesteś właścicielem pomeraniana albo miłośnikiem psów? Rozwiąż quiz o szpicu miniaturowym. Jeśli nie jesteś pewny swojej wiedzy najpierw przeczytaj artykuł – CZYTAJ!

1. Jaką sylwetkę ma pomeranian:

2. Jakie umaszczenie NIE jest zgodne z wzorcem pomeraniana:

3. Ile typów szpica niemieckiego wyróżnia wzorzec FCI:

4. Jak nazywał się protoplasta szpica niemieckiego:

5. Czy wzorzec pomeraniana opracowano w XIX wieku?

6. Czy sierść pomeraniana jest jednowarstwowa bez podszerstka?

7. Czy pomeranian może mieć klapnięte uszka?

8. Czy jest odmiana miniaturowa mniejsza od pomeraniana?

9. Jak nazywa się pomeranian, który podbił media społecznościowe w 2009 roku?

10. Ile waży pomeranian?

Pomeranian będzie miał piękną sierść i dużo energii, jeżeli zapewnisz mu właściwe żywienie. Ze względu na niewielkie rozmiary pieska, szukaj karmy dla małych ras jak Nature’s Protection Superior Care Red Coat Grain Free Salmon Adult Small Breeds. Ta karma to połączenie dbałości o sierść Twojego pupila oraz realizacji dodatkowych specjalnych potrzeb niewielkich czworonogów. Karma zawiera specjalną formułę „Red Coat Enhancer” dla psów z rudą i brązową sierścią. Zapewnia ona ochronę koloru oraz podkreśla rudy i brązowy pigment włosów. W recepturze znajduje się także olej z łososia, który dostarcza psom kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6, które są niezbędne do utrzymania zdrowej skóry i uzyskania lśniącej sierści.

Reklama
Nature’s Protection Superior Care Red Coat Grain Free Salmon Adult Small Breeds

Ciekawostki

W 2009 roku w mediach  społecznościowych ukazało się zdjęcie pieska Boo. Świat oszalał na punkcie tego pomeraniana. Piesek miał tak gęstą i obfitą sierść, że właściciel nie radził sobie z pielęgnacją i postanowił obciąć pieska, a kreatywny groomer stworzył fryzurę Boo.

Przeczytaj również

1 Komentarz

Agnieszka 3 czerwca, 2022 - 6:32 pm

????

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.