Home Pies PROPS, czyli Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa startuje właśnie teraz!

PROPS, czyli Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa startuje właśnie teraz!

Zastanawiasz się nad kupnem lub adopcją psa? A może jesteś świeżo upieczonym opiekunem czworonoga i jeszcze trochę gubisz się zwierzęcym świecie? Mamy na to doskonałą radę! Firma Brit stworzyła Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa (PROPS), zawierający sporą dawkę wiedz. Poradnik możesz pobrać na stronie akcji za minimalną cenę 10 zł. Jeśli możesz przekaż większą kwotę, ponieważ cel jest szczytny. Pomóżmy wspólnie bezdomniakom!

Komu pomoże zakup PROPSa?

Całą kwotę, która zostanie zebrana podczas trwania akcji, firma Brit przekaże na konto wybranych schronisk, fundacji i stowarzyszeń, pośród których można znaleźć:

Reklama

– Fundację Zwierzochron,

– Stowarzyszenie Amstaffy Niczyje,

– Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział wrocławski (TOZ Wrocław),

– Schronisko Kocham Psisko.

Finał akcji odbędzie się w połowie stycznia. A całość zebranych datków z poradnika PROPS Brit przekaże na potrzeby zwierząt, wobec których los nie był łaskawy. Brit dołączy od siebie również smakowity poczęstunek dla czworonożnych podopiecznych wcześniej wymienionych placówek.

PROPS to akcja charytatywna marki Brit.

Skąd pomysł na taki poradnik?

Kupno psa lub jego adopcja bardzo często wywraca do góry nogami całe życie. Nowe obowiązki, niespodziewane pytania dotyczące właściwego wychowania, kwestie związane z żywieniem lub kalendarzem szczepień… Tyle zmian w codzienności, do tego próba zbudowania relacji ze zwierzęciem – to wszystko spędza sen z powiek wielu opiekunów. Właśnie z myślą o nich powstał PROPS.

PROPS

Co można znaleźć w samym poradniku PROPS?

Oprócz oczywiście charytatywnego aspektu całej akcji PROPS gwarantuje sporą dawkę wiedzy, zamkniętą na ponad 50 stronach przydatnych informacji. Poradnik zdecydowanie ułatwi podjęcie świadomej decyzji o zakupie psa, ale też będzie stanowił fantastyczną pozycję dla osób już opiekujących się swoim pupilem. W poradniku będzie można znaleźć ciekawe porady profesjonalistów, takich jak:

– Michał Dąbrowski, trener i behawiorysta (Instagram),

– Katarzyna Sieto, prowadzi dom tymczasowy,

– lek. wet. Paweł Kucharski, specjalista Brit ds. żywienia zwierząt,

– Katarzyna Kacalińska, ambasadorka firmy Brit, hodowczyni z 20-letnim doświadczeniem,

– Joanna Kleszcz, groomerka, specjalistka od spraw pielęgnacji zwierząt.

Wśród naszych współtwórców znalazł się również Karol Paciorek (Instagram), który zdecydował się przybliżyć nieco uroki życia ze swoim psem Ramenem. Okładka PROPSa została zaprojektowana specjalnie na potrzeby charytatywnego poradnika przez Katarzynę Gabrysz, znaną szerzej jako Rynn Rysuje (Instagram).

Akcja kierowana jest do wszystkich osób, które nie są obojętne na los zwierząt, a także do tych, które chciałyby zgłębić wiedzę na temat psów. Gorąco zachęcamy do przekazania wsparcia i wspólnego działania w słusznej sprawie. Kup poradnik PROPS i pomóż potrzebującym zwierzętom.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.