Home Pies Przysmaki dla psa Brit Insects: zdrowa przekąska dla pupila

Przysmaki dla psa Brit Insects: zdrowa przekąska dla pupila

przysmaki dla psa brit

Aby wspierać odpowiedzialną opiekę nad czworonogami, marka Brit zaproponowała opiekunom psów rewolucyjne smakołyki. Producent postawił sobie za cel zdrowe, ekologiczne, hipoalergiczne i smaczne przysmaki dla psa. Efekt zachwyca wszystkich zainteresowanych: właścicieli psów, weterynarzy i oczywiście – same psiaki! Naturalne przysmaki, apetyczne i chrupiące, są świetnym wyborem dla Twojego. Przysmaki dla psa Brit Insects zostały wyróżnione prestiżowym certyfikatem Diament Zoologii, który przyzwany jest najlepszym produktom na rynku.

Wybierasz zdrowie swojego psa? Wybierz przysmaki dla psa Brit Insects!

Świadomość opiekunów zwierząt domowych rośnie. Coraz lepiej wiedzą, jak prawidłowo karmić psy, czytać składy karm i zapewniać swoim pupilom opiekę zdrowotną. Znana miłośnikom zwierząt marka Brit, by wesprzeć odpowiedzialną opiekę, zaproponowała opiekunom czworonogów rewolucyjne smakołyki w opakowaniach po 100 g. Brit postawił sobie cel stworzyć przysmaki:

Reklama
 • zdrowe,
 • ekologiczne,
 • hipoalergiczne,
 • smaczne.
brit insects with turkey

Przysmaki dla psa Brit Insects zachwycają wszystkich zainteresowanych: właścicieli psów, weterynarzy i oczywiście – same psiaki!

Przysmaki dla psa Brit z owadami: nowość dla wrażliwych psiaków

Producent zadbał o prosty skład smakołyków Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects Snacks. Dlatego każdy przysmak to mieszanka hipoalergicznego białka z insektów oraz warzyw, owoców, ziół i witamin. Są dostępne w kilku wariantach smakowych, dzięki temu przysmaki smakują nawet wybrednym psom. Dodatkowo uzupełniają ich dietę w cenne składniki, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przysmaki dla psa Brit mogą z radością schrupać zwierzaki z nadwrażliwością pokarmową lub alergiami. Prebiotyki i lekkostrawne składniki sprawiają, że możemy poczęstować pupila smaczkami bez obaw o problemy ze strony układu pokarmowego. W efekcie właściciele cenią linię przysmaków dla psa Brit Insects Snacks za wysoką przyswajalność. Co więcej, nagradzając psa podczas treningu lub wręczając smakołyk, który ma zapobiec nudzie.

Przysmaki dla psa Brit Insects mają w swoim składzie m.in.:

 • siemię lniane
 • zioła: tymianek, mięta, koper włoski
 • maliny, jabłka
 • oleje roślinne
 • serwatkę, prebiotyki
 • algi
 • dodatek mięsa i tłuszczy pochodzących z ryb
przysmaki dla psa brit

Przysmaki dla psa Brit Insects są pozbawione są
szkodliwych substancji.

Cenne kwasy omega-3 i omega-6 w przysmakach dla psa

Ważnym składnikiem w smakołykach marki Brit są kwasy omega-3 i omega-6. Obie substancje są niezbędne w dobrze skomponowanej diecie czworonoga (zarówno w wieku szczenięcym, jak i dorosłym). Pełnią także ważne funkcje w jego organizmie. Kwas omega-3 ma właściwości przeciwzapalne, jest także składnikiem niezbędnym do prawidłowego rozwoju układu nerwowego.

Omega-6 pozytywnie wpływa na stan skóry i sierści psa. Jest szczególnie istotny dla psów z problemami dermatologicznymi. Badania wykazują, że kwasy omega-3 i omega-6 mają także dobroczynny wpływ na układ sercowo-naczyniowy oraz pokarmowy.

przysmaki dla psa brit insects with tuna

Smakołyki dla psa Brit Insects zawierają dodatek tych substancji. Dzięki temu nagroda dla psiaka staje się równocześnie suplementem uzupełniającym jego dietę w cenne składniki odżywcze.

Ekologiczne przysmaki dla psa w duchu less waste

Rewolucyjny skład przysmaków dla psów dorosłych i szczeniąt zasługuje na szczególną uwagę. Białko pochodzi z owadów, czyli hipoalergicznego, ekologicznego źródła. Insekty zjadają odpady roślinne. Dzięki temu resztki zostają wykorzystane, a ślad węglowy jest znacznie obniżony. Do produkcji potrzeba znacznie mniej wody niż chociażby w przypadku wołowiny. Białko owadów to zdecydowanie bardziej ekologiczna alternatywa dla mięsa.

Brit Insects to źródło białka o prawie zerowym ryzyku wystąpienia alergii.

Przysmaki dla psa Brit z owadami dopracowane w każdym calu

Marka Brit Insects Snacks zadbała nawet o opakowania, które nadają się do recyklingu. Dzięki temu właściciele psów mają szansę wybrać ekologiczne smaczki, które kuszą atrakcyjną ceną i naturalnym składem.

Diament Zoologii dla przysmaków dla psa marki Brit

Przysmaki dla psów ras średnich i psów ras małych (a także dla czworonogów większych gabarytów) Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects zostały wyróżnione prestiżowym certyfikatem Diament Zoologii. Eksperci z branży potwierdzili to, co nasze psiaki wiedzą od samego początku! Brit Care Insects to świetna, zdrowa przekąska w kilku atrakcyjnych wariantach smakowych. Chrupiące przysmaki dla psa Brit mogą być nagrodą podczas treningu lub sposobem na nudę w deszczowe dni. Przez żołądek do serca.

Opinia Diamenty Zoologii

Tak oceniła przysmaki dla psa Brit Insects – lek. wet. Dagmara Mieszkis-Święcichowska – członek kapituł, przyznającej certyfikat Diament Zoologii.

“Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects to zdrowe smakołyki z białkiem owadów. Przysmaki dla psa Brit są aromatyczne, w ciekawych kształtach, przystępne cenowo i chętnie zjadane przez czworonogi. Dlatego można podawać je w formie przekąsek lub nagród w czasie nauki. Hipoalergiczne źródło białka w składzie to znakomita wiadomość dla alergików. Wartościowe składniki: kwasy omega-3 i omega-6 oraz dodatek ziół, owoców i warzyw, tworzą kompozycje pozytywnie wpływające na stan zdrowia. Natomiast ja wiem, że podaję moim psom zdrowe smakołyki. Testujemy różne smaki przy okazji treningów oraz szkolenia!”

przysmaki dla psa brit

Innowacja w żywieniu czworonogów: karma z owadami dla psów

Twojemu psu szczególnie zasmakowały przysmaki dla psa Brit z białkiem owadów? Wypróbuj także produkt Brit Care Insects & Fish. To karma z owadami szczególnie polecana wrażliwym psiakom ze skłonnościami do alergii pokarmowych. Jest idealna dla psów ras małych oraz psów ras średnich. Duże czworonogi także z przyjemnością wypróbują taką karmę, zwłaszcza jeśli zdążyły już polubić smaczki dla psa z linii Brit Insects.

lek. wet.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.