Home Pies Przysmaki funkcyjne – rozpieszczaj zdrowo swojego psa z Laboratoire Francodex

Przysmaki funkcyjne – rozpieszczaj zdrowo swojego psa z Laboratoire Francodex

Smaczki, przysmaczki, przekąski… podobnie jak ludzie, zwierzęta uwielbiają małe przyjemności. Przekąski pojawiają się w życiu czworonogów już od najwcześniejszych lat. Przydają się, gdy chcemy nauczyć psa prawidłowo reagować na nasze komendy czy utrwalić pewne nawyki.

Przysmaki są niezbędne podczas treningu posłuszeństwa i czystości jako pozytywny bodziec, wzmacniający pożądane zachowanie.

Reklama

Dodatkowo, podawanie smakołyków sprzyja wzmacnianiu więzi pomiędzy człowiekiem a czworonogiem. Wybierając przysmaki dla psa, warto połączyć przyjemne z pożytecznym i sięgnąć po przysmaki funkcyjne.

Dzięki przysmakom funkcyjnym możemy nie tylko przez żołądek dotrzeć do serca pupila, lecz także zadbać o jego zdrowie i dobrobyt. W asortymencie marki Laboratoire Francodex znajdziemy smakołyki, które, poza walorami smakowymi, pozwolą:

  • zatroszczyć się o higienę jamy ustnej,
  • zredukować stres,
  • zbudować barierę ochronną przed atakami pasożytów.

Paski do gryzienia dla psów podawane dwa razy dziennie po posiłku oczyszczą zęby w sposób mechaniczny dzięki unikalnemu kształtowi litery Z i ściernej powierzchni. Dodatkowo paski zawierają enzymy, które zabijają bakterie odpowiedzialne za powstawanie kamienia nazębnego oraz niszczą strukturę nalotu na zębach, nim ten zdąży przekształcić się w kamień. Ten w stu procentach roślinny produkt zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii pokarmowych.

Podając pupilowi przekąski Parasinet, chronimy go przed atakami pasożytów. Chrupiące przysmaki z nadzieniem z indyka zawierają olej kokosowy, witaminy z grupy B i drożdże piwne, dzięki którym zwierzę wydziela zapach odstraszający pasożyty (i wyczuwalny tylko przez nie). Jednocześnie przekąski te zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych woni i nadają sierści piękny połysk.

Właściciele psów hiperaktywnych, nerwowych lub niespokojnych mogą sięgnąć po przysmaki antystresowe z nadzieniem z kurczaka. Ich kojące działanie bazuje na L-tryptofanie – to aminokwas używany przez organizm do wytwarzania serotoniny, czyli neuroprzekaźnika, który ułatwia uspokojenie psów, bez efektów ubocznych i uzależnienia.

Smakołyki zostały też wzbogacone o wyciąg z melisy i rumianku, znane ze swoich właściwości uspokajających.

Przysmaki szczególnie sprawdzą się w przypadku szczeniąt, w połączeniu z treningiem pozytywnego wzmacniania, pomagają też zredukować stres w pierwszym okresie życia w nowym domu.

Polecamy:

Na tropie żwirku idealnego – PureCat marki Zolux
Skompletuj wyprawkę dla psa z marką Zolux
Zdrowe zęby i świeży oddech pupila

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.