Home Aktualności Ruszyła rekrutacja na redaktorów na czterech łapach!
rekrutacja

Ruszyła rekrutacja na redaktorów na czterech łapach!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację na wyjątkowe stanowiska w naszej redakcji – poszukujemy redaktorów na czterech łapach! Jeśli Twój pies lub kot posiada niepowtarzalną osobowość i jest gotowy podbić serca naszych czytelników, to właśnie Ciebie szukamy!

Nasi nowi redaktorzy będą mieli za zadanie testować produkty, tworzyć recenzje i zdjęcia, a także treści na media społecznościowe. Szukamy zwierzaków, które nie tylko są fotogeniczne, ale też chętnie angażują się w różnorodne aktywności. Mają zdolności aktorskie i są gotowe stać się twarzami naszego portalu.

Reklama

Szczegóły dotyczące kwalifikacji, oczekiwań oraz procesu aplikacji są dostępne na stronie internetowej www.pets-style.pl/gwiazda-redakcji/. Zapraszamy wszystkich opiekunów charyzmatycznych czworonogów do zgłoszeń. To wyjątkowa okazja, by Twój pupil mógł zabłysnąć na szerokim forum i przyczynić się do tworzenia wyjątkowych treści, które z pewnością zachwycą naszych czytelników.

Nie przegap tej szansy – więcej informacji znajdziecie tutaj. Dołączcie do naszej kreatywnej ekipy i pozwólcie swoim futrzastym przyjaciołom zdobyć serca fanów na całym świecie!

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.