Home LifestyleKonkursy Wygraj sesję zdjęciową!

Wygraj sesję zdjęciową!

Wygraj sesję w profesjonalnym psim studiu fotograficznym i ciesz się pięknymi zdjęciami swojego psa

Dla Czytelników magazynu Pets Style przygotowaliśmy nie lada gratkę – sesję zdjęciową w profesjonalnym psim studiu fotograficznym. Sesja to doskonały pomysł, by utrwalić piękno Twojego psa i na zawsze zachować niezapomniane wspomnienia.

Nagroda

Nagrodą jest sesja Twojego psa, po której otrzymasz 6 obrobionych zdjęć. Zdjęciami będziesz mógł się pochwalić znajomym na swoim Facebooku czy Instagramie. Dodatkowo zdjęcia Twojego psa będą mogli podziwiać Czytelnicy
Pets Style, a także osoby obserwujące profile Pets Style i psieportrety.pl w mediach społecznościowych.

Reklama

Gdzie się odbędzie sesja?

Sesja obędzie się w Gliwicach, w psim studiu fotograficznym – psieportrety.pl. Studio łączy ze sobą dwie pasje – fotografię i miłość do psów, mówi właściciel studia psieportrety.pl. Twój pies poczuje się jak gwiazda.

Studio stworzyliśmy specjalnie dla Waszych psów. Wiemy, jak pracować z psami, dlatego dajemy im pełną swobodę. Psy są naszymi gośćmi. Przygotowaliśmy dla nich miski z wodą i przysmakami. Każde miejsce Wasz pies może obwąchać, a co złapie w zęby, może rozszarpać

Paweł PAKOSZ

Fotograf

Wieloletnie doświadczenie Pawła Pakosza w fotografowaniu zwierząt i jego ogromne poczucie humoru są gwarancją zdjęć najwyższej jakości, ale także wspaniałej atmosfery podczas pracy. Na pewno Ty i Twój pies będziecie się świetnie bawić, a sesja zdjęciowa będzie niezapomnianą przygodą.


Zasady udziału

 1. Konkurs przeznaczony jest dla fanów profilu Pets Style i psieportrety.pl na Facebooku.
 2. Polub profil Pets Style i psieportrety.pl na Facebooku, ponieważ tam będziemy zamieszczać informacje o przebiegu konkursu.
 3. Zamieść zdjęcie Twojego psa pod postem Wygraj sesję na profilu FB magazynu Pets Style (post opublikujemy 24 października 2020 r.).
 4. Redakcja magazynu Pets Style i partner projektu psieportrety.pl wybiorą psy, które przejdą do drugiego etapu.
 5. Jeśli Twój pies zakwalifikuje się do drugiego etapu, powiadomimy Cię o tym w komentarzu pod zamieszczonym przez Ciebie zdjęciem.
 6. Autorzy wybranych zdjęć muszą w ciągu 7 dni przesłać zdjęcie swojego psa poprzez formularz, który znajduję się na stronie poniżej.
 7. Głosowanie odbędzie się na stronie pets-style/sesja.
 8. Pies z największą liczbę głosów wygra sesję zdjęciową w studiu psieportrety.pl, a zdjęcia z sesji zamieścimy w magazynie Pets Style.

Zasady głosowania

 1. Jedna osoba może oddać jeden głos.
 2. W przypadku oddania przez jednego użytkownika więcej niż jednego głosu wszystkie oddane przez niego głosy zostaną unieważnione.
 3. Udział w zabawie jest dobrowolny.
 4. Głosy mogą oddawać tylko osoby pełnoletnie.
 5. Głosować mogą tylko zalogowani użytkownicy.
 6. Termin głosowania podamy na profilu FB magazynu Pets Style.

Zwycięzca

 1. Pies, który otrzyma największą liczbą głosów, wygrywa sesję.
 2. Dojazd na sesję pokrywa zwycięzca. Przypominamy, że sesja odbędzie się w Gliwicach.
 3. Wygranej nie można przekazać innej osobie.
 4. W przypadku gdy zwycięzca nie będzie mógł wziąć udziału w sesji, nagroda przypada kolejnemu psu z największą liczbą głosów.
 5. Termin realizacji sesji wynosi 30 dni od daty ogłoszenia zwycięzcy i jest ustalany bezpośrednio z fotografem studia psieportrety.pl.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.