Home Quiz Shiba inu – QUIZ

Shiba inu – QUIZ

Przeczytaj artykuł o rasie shiba inu i rozwiąż QUIZ. Czytaj artykuł.

Zapraszamy do zabawy Shiba inu - QUIZ

DOBRA RADA

Jednym z najważniejszych aspektów opieki nad czworonożnym przyjacielem jest zapewnienie mu zarówno pożywnej, jak i smakowitej diety. Która karma zapewni Twojemu zwierzakowi zdrowie i witalność? Przeanalizujmy, czego w diecie potrzebuje pies, i sprawdźmy, czy skład karmy suchej Brit Fresh Chicken & Potato Great Life jest odpowiedni.

Reklama

Dieta czworonoga musi zawierać:

1. Białko. W karmie Brit Fresh Chicken & Potato Great Life znajdziesz zarówno świeżego, jak i suszonego kurczaka (świeży kurczak 40%, suszony kurczak 20%). Każdy taki posiłek dostarcza białka niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania mięśni i całego psiego organizmu.

2. Niezbędne kwasy tłuszczowe. W składzie Brit Fresh Chicken & Potato Great Life znajduje się olej z łososia, czyli źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Ten dodatek jest bardzo istotny w diecie czworonogów ze względu na pozytywny wpływ na odporność oraz na stan skóry i sierści.

3. Witaminy i minerały. Karma Brit zawiera jabłka, buraki, drożdże piwne oraz pietruszkę. Również gryka dostarcza wielu witamin, minerałów i błonnika.

4. Woda. Nigdy nie zapominaj o dostępie do świeżej i czystej wody.

Podsumowując, karma Brit Fresh Chicken & Potato Great Life jest doskonale zbilansowana i zapewnia dorosłemu osobnikowi wszystko, czego potrzebuje.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.