Home Pies Smakołyki dla psa na każdą okazję – Happy Dog

Smakołyki dla psa na każdą okazję – Happy Dog

Smakołyki dla psa to nie tylko nagroda. Smaczki stanowią również element psiej diety, dlatego tak ważny jest Twój świadomy wybór. Marka Happy Dog zadbała o to, by przysmaki dla psa były smakowite, zdrowe i lekkostrawne. W jaki sposób?

Happy Dog – jak powstają naturalne przysmaki?

Marka Happy Dog pochodzi z Niemiec. To rodzinna firma z miejscowości Wehringen. Tam produkowane są karmy i naturalne smakołyki dla psa bazujące na lokalnych składnikach. Zarówno mięso, jak i produkty roślinne trafiające do przysmaków Happy Dog są starannie selekcjonowane. Dlatego wszystkie produkty powstają: bez sztucznych konserwantów, barwników, dodatku cukru i GMO.

Reklama

Starannie tworzone receptury gwarantują optymalną strawność karm i przysmaków.

smakołyki dla psa

Naturalne smakołyki dla psa z wrażliwym przewodem pokarmowym

Jeżeli Twój pies cierpi na alergię lub nietolerancje pokarmowe, to wiesz, jak trudno znaleźć bezpieczny przysmak. Marka Happy Dog zauważyła ten problem i stworzyła lekkostrawne smakołyki dla psa o możliwie prostym składzie.

W liniach Meat Snack oraz Soft Snack znajdziesz smaczki, które zawierają tylko jeden rodzaj mięsa.

Smakołyki dla psa Happy Dog to także nietypowe źródła białka pochodzenia zwierzęcego. Aby zminimalizować ryzyko niepożądanych reakcji na pokarm, marka zastosowała np. mięso strusia. Wypróbuj Soft Snack Africa lub Soft Snack Africa MINI, jeżeli jesteś właścicielem psa rasy miniaturowej. Twój pies będzie cieszył się niepowtarzalnym smakiem i uniknie świądu lub kolejnej biegunki.

Część psów wykazuje objawy uczulenia na pszenicę. Receptury linii Soft Snack oraz Meat Snack są zatem bezglutenowe. Minimalizuje to ryzyko niepożądanej reakcji na pokarm.

smakołyki dla psa

Smakołyki dla psa Happy Dog nie zawierają także innego potencjalnego alergenu, czyli soi.

Co podawać seniorom?

Wraz z wiekiem osłabieniu ulegają szczęki Twojego psa. Mogą pojawiać się u niego choroby przyzębia oraz inne problemy stomatologiczne. Starszy czworonóg miewa zatem kłopoty z gryzieniem niektórych smakołyków czy gryzaków. Nie będzie miał tego problemu, gdy wybierzesz miękkie smakołyki dla psa z linii Soft Snack. Mają one unikalny kształt serduszek i są delikatne zarówno dla zębów, jak i przewodu pokarmowego psa.

Przysmaki treningowe

Happy dog to przysmaki dla każdego psa. Wiesz już, że nadają się dla czworonogów z wrażliwym przewodem pokarmowym i nie stanowią problemu dla seniorów. Kolejną zaletą jest niewielki rozmiar pojedynczych smaczków. Dzięki temu są one łatwe do stosowania u psów w trakcie szkolenia i podczas treningów.   Podając smakołyki dla psa Happy Dog, oferujesz pupilowi smaczną i szybką nagrodę, która jednocześnie go nie rozprasza. Trenując z psem, wypróbuj naturalne przysmaki Supreme Fitness Snack. Zostały one wzbogacone o algi i spirulinę, które pozytywnie wpływają na trawienie oraz stan skóry psa.

Naturalne smakołyki dla psa z nadwagą

U wielu psów dorosłych występuje predyspozycja do nadwagi. Jeśli chcesz podawać psu smakowite ciastka, najlepiej wybrać te o obniżonej zawartości tłuszczu. Zwróć uwagę na Soft Snack Toscana, które mają jedynie 6,5% tłuszczu, oraz Supreme Light Snack.

Podając smaczki „light”, minimalizujesz ilość kalorii,
a jednocześnie nagradzasz pupila.

smakołyki dla psa

Naturalne smkołyki dla psa, dostępne w wielu smakach

Smakołyki Happy Dog mają wiele zalet. Kluczem do sukcesu jest jednak smakowitość. Twój pies na pewno je pokocha. Eksperci marki wiedzą, jak sprostać preferencjom psów na całym świecie. Stworzyli kilka różnych wersji w każdej linii przysmaków dla psa. Do wyboru masz m.in.:

 • strusia,
 • łososia z królikiem,
 • kaczkę,
 • wołowinę,
 • kaczkę z łososiem czy jagnięcinę.

Nie zapominaj także o higienie jamy ustnej pupila. Regularnie stosuj przysmaki dentystyczne dla psa od Happy Dog.

Który smakołyk wybrać dla psa?

Nie jesteś pewien, który przysmak Happy Dog będzie idealny dla Twojego psa? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Wśród Soft Snack znajdziesz:

 • Ireland, które zawierają kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 i zapewniają lśniącą sierść.
 • Neuseeland, czyli lekkostrawne smaczki idealna dla wrażliwych psów średnich i dużych ras.
 • Mini Africa, który nadaje się dla psów mniejszych ras i zawiera egzotyczne mięso strusia.
 • Toscana o obniżonej zawartości tłuszczu, dla psów z tendencją do nadwagi oraz po zabiegu kastracji.

Z linii Meat Snack możesz wybrać:

 • North Sea, czyli nagrody polecane przez lekarzy weterynarii dla psów z nietolerancją pokarmową.
 • Bavaria, łatwe do podzielenia przekąski będące doskonałym smakołykiem podczas treningu.
 • Grassland zawierające jagnięcinę, jako jedyne źródło białka pochodzenia zwierzęcego. Łatwo je podzielisz i możesz podawać je psu z wrażliwym przewodem pokarmowym.

Jak podawać smakołyki dla psa?

Czasem trudno Ci odmówić psu kolejnego smaczka Pamiętaj, że zalecenia ekspertów mówią, by przysmaki nie przekraczały 10% dziennej dawki pokarmowej. Racjonalne stosowanie nagród to ważna kwestia opieki nad psem.

Aby zachować maksymalną świeżość swoich produktów, marka Happy Dog opracowała optymalny system zamykania swoich opakowań. Wszystkie smakołyki dla psa Happy Dog pozostają aromatyczne i smakowite. Nie musisz się martwić, że jeśli będziesz dozować po kilka przysmaków dziennie, pozostałe stracą swoje walory.

Bezpieczne smakołyki dla psa

Marka Happy Dog ma wyjątkowo rygorystyczne podejście do bezpieczeństwa swoich produktów. Poddawane są one niezależnym kontrolom jakości. Wysokie kryteria dotyczą także wszystkich składników, które trafiają do przysmaków. Możesz być pewien, że zdrowie Twojego psa jest w dobrych rękach.

Zaufaj ekspertom Happy Dog i wybierz doskonałe przysmaki dla swojego ulubieńca!

Polecamy:

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.