Home Pies Smakołyki marki Oasy – nagroda dla Twojego Psa

Smakołyki marki Oasy – nagroda dla Twojego Psa

Pozytywne wzmocnienie w szkoleniu psa jest niezwykle istotne, należy pamiętać o chwaleniu pupila i nagradzaniu zawsze wtedy, gdy zachowuje się poprawnie.

Kiedy Twój czworonożny przyjaciel zasługuje na nagrodę?

Pamiętaj, że podczas szkolenia nagroda wraz z Twoim łagodnym i życzliwym nastawieniem może pomóc psu zrozumieć, jak powinien się zachowywać i które zachowania są prawidłowe.

Reklama

Znaczenie smakołyków dla psów

Przysmaki są dla psa bardzo skuteczną motywacją, w szczególności na pierwszych etapach szkolenia. Pamiętaj jednak, aby dobrać właściwe smakołyki – powinny być one zdrowe, wytwarzane ze składników najwyższej jakości, ale też zdecydowanie różne od podstawowej codziennej diety Twojego psa. Niezależnie od tego, czy wybierzesz sticksy, kostki czy ciasteczka, ważna jest ich odmienna forma, aby pies nie mylił „czasu nagrody” z „czasem karmienia”.

Przysmaki są bardzo skuteczną motywacją dla psa w trakcie treningu.

Kiedy nagradzać psa?

Podczas szkolenia nagradzaj swojego pupila po wykonaniu zadania: w początkowej fazie nagradzaj za każdym razem, kiedy wykonuje polecenie z sukcesem. Przyjmij za regułę nagradzanie psa za każde pozytywne działanie i nigdy nie używaj przysmaków jako formy odwrócenia jego uwagi, gdy robi coś negatywnego (np. żeby przestał szczekać).

Dając psu nagrodę, pamiętaj, aby pies nie mylił „czasu nagrody” z „czasem karmienia”.

Jak wybrać właściwe przysmaki dla psa?

Przy wyborze przysmaków, podobnie jak przy doborze karmy, ważne jest, aby wybierać produkty o wysokiej jakości, takie, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa. Składniki wysokiej jakości, duża zawartość białka zwierzęcego o wysokiej wartości biologicznej, brak sztucznych konserwantów, barwników i aromatów – to tylko niektóre parametry, które mogą być pomocne w wyborze właściwych produktów dla pupila.

Pamiętaj, by wybierać przysmaki wysokiej jakości
dla Twojego psa.

Marka Oasy oferuje szeroką gamę przysmaków dla psów, które mogą pełnić funkcję zdrowej i smacznej nagrody: są idealne podczas treningu, ale także jako pyszne przekąski uzupełniające podstawową psią dietę. Wybierz spośród wielu dostępnych opcji: chewy bones, sticks, chrupkie ciasteczka z kremowym środkiem, semi-moist czy suszone kawałki mięsa w linii ONE PROTEIN 100% – będzie to najlepsza nagroda dla Twojego czworonożnego przyjaciela!

Polecamy:

Trening z psem

Przysmak – najlepsza nagroda dla psa

Żywienie psów aktywnych

Zabawki dla psa

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.