Home PiesAkcesoria dla psów Świąteczne zabawki dla psa Nobby – gwarancja wesołych świąt

Świąteczne zabawki dla psa Nobby – gwarancja wesołych świąt

Zabawa to poważna sprawa! To powiedzenie dotyczy nie tylko dzieci, ale także psów i kotów. Poszukując idealnego prezentu dla swojego pupila, zwróć uwagę na świąteczne zabawki dla psa Nobby. Dobrze dobrane i wykorzystane zabawki wpływają po pierwsze na rozwój fizyczny psa, a także na rozwój emocjonalny i umysłowy. Dowiedz się, w jaki sposób wybrać i wykorzystać świąteczne zabawki dla psa Nobby.

Dlaczego warto wybierać świąteczne zabawki dla psa marki Nobby?

Wybierając produkty dla psa, zdecyduj się na markę z wieloletnią renomą. Nobby oferuje najwyższej jakości produkty już od 20 lat. W ich ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój czworonóg. A dodatkowo wszystkie zabawki dla psa wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Prezent dla psa od Nobby to gwarancja bezpieczeństwa Twojego ulubieńca.

Reklama

Renifer, bałwan czy mikołaj, czyli świąteczne zabawki dla psa

W okresie świątecznym naturalnym wyborem są zabawki dla psa nawiązujące do zimowej aury. Dlatego w ofercie marki Nobby znalazły się pluszaki i gryzaki w kształtach: bałwana, mikołaja czy renifera.

Z tymi świątecznymi zabawkami dla psa Twój pupil też poczuje magię świąt. Zapewnią mu bowiem realizację jego naturalnych potrzeb związanych z gryzieniem, żuciem i zabawą z opiekunem. W jaki sposób? Przyjrzyjmy się bliżej świątecznej ofercie marki Nobby.

Świąteczne zabawki dla psa idealnie pasują pod choinkę.

Zabawki dla psa do gryzienia i szarpania

Świetny prezent dla psa to akcesoria Nobby XmasPlush Toy, ponieważ te świąteczne gryzaki wytrzymują nawet bardzo energiczne zabawy. Co ważne, Twój pies po wspólnie spędzonym czasie będzie mógł położyć głowę na miękkim, pluszowym gryzaku. Zabawka powstała z atestowanych materiałów i posiada certyfikat CE, który gwarantuje spełnienie wymogów dyrektyw Unii Europejskiej. Dlatego Twój pies może bawić się bezpiecznie! Docenisz także, że ta świąteczna zabawka dla psa jest łatwa w utrzymaniu czystości.

świąteczne zabawki dla psa od NOBBY

Co wybrać dla szczeniaka – ze świątecznej oferty zabawek

Wśród świątecznych zabawek dla psa Nobby Xmas Lateks znajdziesz lateksowego bałwanka. Zabawka została wykonana z bezpiecznego, miękkiego materiału. Nadaje się zatem dla szczeniąt, gdyż nie spowoduje urazów delikatny zębów mlecznych. Co ważne, lateks, z którego został wykonany bałwanek Nobby, nie stanowi zagrożenia. W przypadku połknięcia niewielkich fragmentów tego rodzaju materiał bez problemów jest wydalany przez przewód pokarmowy psa.

Świąteczna zabawka dla psa Xmas Lateks Bałwanek jest dobra zarówno do gryzienia, jak i aportowania. Zapewni Tobie i Twojemu pupilowi dużo frajdy i radości. Wspólna zabawa pozwoli Ci pogłębić więź z nowym czworonogiem.

Lateksowe zabawki Nobby są bezpieczne dla mlecznych zębów szczeniaka.

Świąteczne zabawki dla psa – jak bawić się z psem w święta?

Święta to wesoły czas, który wypełniony jest rodziną i gośćmi. Nie każdy pies dobrze czuję się w takich sytuacjach. Dlatego w świąteczne dni przygotuj pupilowi legowisko w mniej uczęszczanym miejscu. Podaruj mu także jeden z gryzaków Nobby, np. PlushToy Xmas Plush Toy. Gryzienie i żucie to naturalny sposób na zrelaksowanie pupila. Kiedy zostaniecie sami wykorzystaj zabawki dla psa Nobby do budowania pewności siebie Twojego ulubieńca. Wygrywanie podczas przeciągania zabawki to dla psa ważny sygnał budujący jego samoocenę.

Jeżeli Twój pies jest pewny siebie, możecie zacząć korzystać z zabawki dla psa Nobby od razu. Zestaw renifer z choinką i butem to świąteczna zabawka dla odważnego psa, lubiącego piszczące dźwięki. Wszystkie części wykonane są z bezpiecznego lateksu i nadają się również dla młodych czworonogów. Szukasz innych wzorów? Wypróbuj piszczałkę Nobby w kształcie mikołaja lub renifera.

świąteczne zabawki dla psa od NOBBY

Zabawkaa w postaci gryzaka Nobby pomoże psu zrelaksować się podczas wizyty świątecznych gości.

Wiemy, że nie jest łatwo wybrać prezent dla psa. Każdy sklep zoologiczny oferuje ogromny wybór przysmaków, akcesoriów i zabawek. Marka Nobby to jednak coś więcej! To bezpieczeństwo, piękne wzory i praktyczność. Wybierz świąteczną zabawkę dla psa od Nobby, a Twój pies na pewno zamerda ogonkiem z radości.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.