Home Quiz Sznaucer olbrzymi – QUIZ

Sznaucer olbrzymi – QUIZ

Przeczytaj artykuł o sznaucerze olbrzymie i rozwiąż QUIZ.

DOBRA RADA!

Zdrowie sznaucerów olbrzymów zależy m.in. od prawidłowej diety. Sznaucer ma stosunkowo wrażliwy układ pokarmowy, dlatego należy stosować prawidłowo zbilansowane karmy wysokiej jakości. Sznaucer należy do rasy psów dużych, dlatego spośród gotowych karm można wybierać produkty dla większych czworonogów, o odpowiednio dużych granulach.

Dobrym wyborem będzie karma Nature’s Protection Maxi Adult Poultry. Jest to pełnoporcjowa sucha karma z drobiem dla dorosłych psów dużych ras, powyżej 25 kg i od 18. miesiąca życia.

Zalety karmy Nature’s Protection Maxi Adult Poultry:

  • W 100 procentach kompletne i zrównoważone pożywienie dostosowane do szczególnych potrzeb dużych psów, aby zapewnić im wyśmienitą kondycję.
  • Karma wzbogacona jest nutraceutykami, które zapewniają zdrowe stawy i optymalną ruchliwość przez cały okres dorosłego życia.
  • Karma zawiera odpowiednią dawkę i właściwe proporcje niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, dzięki którym Twój pies będzie miał zdrową skórę i gęstą, lśniącą sierść.
  • Starannie dobrany zestaw minerałów w odpowiedniej proporcji to wsparcie dla silnych, zdrowych kości.
  • Doskonała mieszanka źródeł błonnika z wyjątkowym dodatkiem MicroZeoGen wspomaga zdrowie układu trawiennego i przyswajanie substancji odżywczych.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.