Home Pies Wernisaż charytatywny „Sztuka pomagania czworonogom”

Wernisaż charytatywny „Sztuka pomagania czworonogom”

Zapraszamy na charytatywny wernisaż – Michała Torzeckiego – który odbędzie się 23 września w godzinach 18:00–22:00 w Centrum Praskim Koneser. Magazyn Pets Style objął patronatem medialnym wydarzenie.

Już po raz piąty artysta Michał Torzecki oraz firma Daftcode zapraszają na wernisaż charytatywny Win:Win pod hasłem „Sztuka pomagania czworonogom”. Goście wydarzenia będą mogli nie tylko podziwiać portrety psów ze schroniska, ale też spotkać czworonogi na żywo i rozpocząć proces adopcyjny, by dać im nowy dom przed zimą. Każdy będzie mógł też wspomóc bezdomniaków finansowo – oprócz samych obrazów cegiełkami będą też unikatowe gadżety. Dochód zostanie przekazany na opiekę weterynaryjną podopiecznych Schroniska w Korabiewicach fundacji Viva.

Reklama

Co wyróżnia wernisaż Win:Win?

Po pierwsze fakt, że na wydarzeniu będzie można rozpocząć proces adopcyjny sportretowanego psa. Osoby, które się na to zdecydują, otrzymają po sfinalizowaniu adopcji obraz z podobizną swojego pupila.

Po drugie w tej akcji dobroczynnej wygrywają wszyscy: psy dostają wsparcie finansowe lub nowy dom, a ludzie zyskują czworonożnych przyjaciół na całe życie. Jeśli nie mogą sobie pozwolić na adopcję, wspierają schronisko w Korabiewicach poprzez zakup limitowanych plakatów, obrazów, kubków i innych przedmiotów z charakterystycznymi mordkami psów autorstwa Michała Torzeckiego.

Win:Win to więc świetna okazja, żeby w otoczeniu sztuki wesprzeć psy ze schroniska i poznać ich charaktery, a także porozmawiać z wolontariuszami i samym artystą.

Michał Torzecki o wernisażu

Łączenie sztuki z dobroczynnością to moja życiowa misja, dlatego ogromnie cieszy mnie, że Win:Win przyciąga co roku tak wiele osób o wielkim sercu. W poprzednich czterech edycjach wydarzenia zebraliśmy dla schronisk łącznie ponad 145 tysięcy złotych. Wiem jednak, że wydatki na leki dla chorych i starszych psów oraz na specjalistyczną opiekę nad nimi to w schronisku studnia bez dna i liczy się każda pomoc. Warto więc odwiedzić wystawę, poznać psiaki i dać im choćby symboliczne wsparcie – mówi Michał Torzecki.

Nowości na piątej edycji wernisażu

Piąta edycja Win:Win będzie wyjątkowa z kilku względów. Oprócz nowej lokalizacji w Centrum Praskim Koneser nowością będzie loteria charytatywna oraz specjalna oferta i cegiełki od partnerów wydarzenia: producenta olejków CBD Full Spectrum dla zwierząt, twórców ręcznie robionych przypinek Pinswear i cateringu dla czworonogów Psi Bufet.

Data i miejsce

Na wernisaż zapraszamy 23 września do Centrum Praskiego Koneser. Dokładna lokalizacja jest uzależniona od pogody w dniu wydarzenia. Aktualne informacje będą publikowane na stronie wydarzenia na Facebooku. Wstęp wolny.

[elfsight_google_maps id=”4″]

WAŻNE

Prosimy nie przyprowadzać swoich czworonogów na wydarzenie. Na miejscu będą psy do adopcji, a inne zwierzęta mogą być dla nich niepotrzebnym stresem.

Link do wydarzenia na FacebookuTUTAJ

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.