Home Ptaki & Gryzonie Wyściółka Joris No Smell to najlepsza podstawa domu Twojego gryzonia

Wyściółka Joris No Smell to najlepsza podstawa domu Twojego gryzonia

Wyściółki do klatek to coraz popularniejszy spo­sób na urządzanie legowiska podobnego do naturalnego, dostosowanego do potrzeb chomika czy innego gryzonia. Od lat były popularne za granicą, obecnie również w Polsce zyskują rzesze zwolenników. Mamy nadzieję, że to nie tylko tymczasowy trend, ale nowy standard. Coraz częściej klatki z kratkami zamieniane są na pięknie zdobione akwaria lub ter­raria, w których gryzoń jest szczęśliwszy, a właściciel może w nieskończoność wykorzystywać swoją kreatywność w tworzeniu nowego środowiska dla swojego pupila.

Wymiana podłoża nie jest już żmudnym, ruty­nowym zajęciem, ale momentem, w którym mieszkanko zwierzaka urządzamy od nowa i możemy nadać mu całkiem nowy kształt. Jak wspomnieliśmy wcześniej, optymalnym rozwiązaniem jest użycie akwarium lub terrarium, najlepiej o wymiarach mniej więcej 80 × 40 cm, im będzie większe, tym lepiej dla pupila. Ponieważ taki pojemnik jest wyko­nany ze szkła, możemy w nim budować miejsca lęgowe o różnych wysokościach i z różnych materiałów. Szklane ścianki pozwalają nam także ukradkiem obserwować gryzonia i cieszyć się nim jeszcze bardziej.

Reklama

Naturalny wygląd legowiska uzyskamy między innymi za pomocą różnych rodzajów wyściółek. Do wybo­ru mamy wyściółki bawełniane i kokosowe, zrębki, piasek, siano i mech. Świetnym rozwiązaniem do przygotowania nowej aranżacji będzie również Exotic Nestmaterial, czyli mix bawełny z wiskozą. Wyściółki można układać warstwo, można też eksperymentować z różnymi materiałami w różnych częściach pojemnika, tworząc jakby odrębne pomieszczenia w rezydencji naszego pupila. Pamiętajmy, że niektóre gryzonie, zwłaszcza chomiki, lubią intensywnie kopać i tworzyć tunele, potrzebują więc odpowiednio grubej warstwy podłoża. Całą aranżację świetnie uzupełnią drewniane domki, gałęzie, rośliny czy koło do ćwiczeń.

Dostępne w sklepach próbki wyściółek dają klien­tom możliwość wyboru odpowiedniej struktury podłoża i pozwalają im się zainspirować. W ten sposób buduje się więź z klientami, którzy będą chcieli zapewnić swoim zwierzakom jak najlepsze warunki, więc będą regularnie kupować nowe produkty.

Joris No Smell oferuje szeroką gamę naturalnych wyściółek, które doskonale nadają się do stworzenia naturalnej krainy marzeń Twojego pupila. W ofercie znajdują się podłoża dla gryzoni, królików, gadów i ptaków. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę lub zainspirować się, jak sprawić jeszcze więcej przyjemności i radości swojemu milusińskiemu.

Odwiedź stronę: www.jorisnosmell.pl, znajdziesz tam wyściółki, które są przyjazne dla zwierząt, ludzi i środowiska.

Materiał sponsorowany.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.