Home Quiz Buldog francuski – QUIZ

Buldog francuski – QUIZ

Dowiedz się, ile wiesz o rasie buldog francuski? A jeśli masz wątpliwości, przeczytaj najpierw artykuł.  

Czy wiesz, że właścicielem dwóch buldożków francuskich jest znany polski aktor Bartłomiej Topa. Przeczytaj wywiad i sprawdź, ile dla niego znaczą Zoja i Lunka.

Reklama

Polecane produkty dla buldogów francuskich:

  • Flawitol Omega Complex – naturalny preparat odżywczy bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT). Suplement polecany jest do stosowania w okresie wymiany okrywy włosowej oraz w przypadku podrażnień skóry, łupieżu i łojotoku. Ponadto wpływa on także na zwiększenie odporności psa i stanowi doskonałe źródło witamin A, D3 i E.
  • Hipoalergiczne snacki dr. Seidla – są to pełnowartościowe przysmaki o składzie specjalnie zmodyfikowanym dla potrzeb psów o wrażliwym układzie pokarmowym lub z alergiami pokarmowymi.
  • Sens-i-Lavi buldog francuski – szampon dedykowany tej rasie, charakteryzujący się fizjologicznym odczynem pH 7,2. Ma delikatny, różany zapach, który powinien się spodobać buldogom francuskim oraz micelarną formułę oczyszczającą skórę i włosy. Nadaje się również dla skóry wrażliwej, podatnej na podrażnienia.
  • Płyn do przemywania uszu marki dr Seidel – specjalistyczny preparat pielęgnacyjny, skutecznie usuwający zabrudzenia i wydzieliny, dzięki czemu zapobiega rozwojowi bakterii w małżowinie usznej i kanale słuchowym. Zmiękcza naskórek i pobudza jego odbudowę.

Przeczytaj również

2 komentarze

BEATA 4 maja, 2022 - 5:13 pm

Buldogi francuskie są przekochane

Odpowiedz
BEATA 4 maja, 2022 - 5:14 pm

Buldogi są kochane

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.