Home Lifestyle #Carniloving – spotkanie miłośników psów. 3 czerwca 2023, Poznań

#Carniloving – spotkanie miłośników psów. 3 czerwca 2023, Poznań

Cykl wyjątkowych spotkań dla miłośników zwierząt powraca na mapę Polski wraz z nowym sezonem! Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 czerwca 2023 w Poznaniu, w Parku Cytadela. Carniloving to doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę z zakresu opieki nad psem, a także poznać fantastycznych opiekunów innych psów. Już dziś zaplanuj pierwszą sobotę czerwca z Carnilovingiem.

Czym jest #Carniloving?

Carniloving to cykl spotkań miłośników czworonogów. Podczas imprezy można nawiązać wartościowe znajomości i dowiedzieć się ciekawych informacji z zakresu tematyki zwierzęcej.

Reklama

#Carniloving Poznań już wkrótce!

Poznań został kolejnym gospodarzem Carnilovingu po zeszłorocznym sukcesie akcji! Impreza wróciła już na mapę Polski po przerwie spowodowanej pandemią – pierwsze wydarzenia miały miejsce w zeszłym roku we Wrocławiu oraz w Sopocie i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Teraz pora na Poznań! Relację z wrocławskiej edycji można obejrzeć tutaj, natomiast z sopockiej tutaj.

Tym razem udajemy się do Wielkopolski, aby wraz ze sztabem ekspertów z rozmaitych dziedzin kynologicznych poznać opiekunów i ich psy oraz spędzić wspólnie sobotni dzień. Zapraszamy 3 czerwca 2023 (sobota) do Parku Cytadela w Poznaniu (polanka w okolicy rzeźby Tadeusza Dobosza „Don Kichot”). Spotkanie odbędzie się w godzinach od 11:00 do 16:00.

Zamiast codziennego spaceru po znanych ścieżkach przyjdź na Carniloving! Każdy kochający opiekun psa pragnie dla niego wszystkiego, co najlepsze. Chce poznawać różnego rodzaju aktywności, które może uprawiać ze swoim psem, a także posłuchać ekspertów z rozmaitych dziedzin związanych z opieką nad zwierzętami. Tym razem #Carniloving odwiedzą:

  • instruktorzy szkolenia,
  • trener i behawiorysta,
  • zespół zoofizjoterapeutów,
  • lekarz weterynarii,
  • aktywni zawodnicy uprawiający dyscypliny kynologiczne.

Jeśli macie jakieś pytania, spiszcie je już teraz!

Jakie atrakcje czekają na Ciebie i Twojego psa?

Podczas #Carnilovingu w Poznaniu będziesz mógł:

  • dowiedzieć się nieco więcej o dyscyplinach takich jak bikejoring, scooterjoring czy dogfrisbee,
  • wypróbować  z pupilem psi tor przeszkód,
  • posłuchać o zasadach dobrej komunikacji z psem i przygotowaniu psa na wyjazd wakacyjny,
  • poznać bliżej sąsiada z uroczym kundelkiem, których na co dzień mijasz w parku.

Na wszystkich gości będą czekały smakowite niespodzianki od marki Carnilove, producenta wysokiej jakości przysmaków i karm dla czworonożnych ulubieńców. Nie zabraknie również atrakcyjnych nagród, które będą czekały na zwycięzców konkursów!

Zwolnij na chwilę i daj się poznać!

Często bywa również tak, że spacer odbywa się w szybkim tempie i ogranicza do dobrze znanych okolic. Wielu opiekunów zapomina o tym, jak ważny jest to czas dla zwierzęcia, które oczekuje uwagi, wspólnej zabawy i wzmacniania relacji. Na naszym spotkaniu dowiesz się, w jaki sposób możesz wzbogacić codzienność pupila i zadbać tym samym o jego dobre samopoczucie.

Fanów czworonogów z pewnością nie brakuje, ale nie wszyscy w codziennym pędzie mają możliwość i czas na nawiązanie relacji. Nasze spotkanie z pewnością zgromadzi mnóstwo osób, które łączy wspólna cecha: miłość do psów! Znajdźmy się i wzajemnie poznajmy podczas Carnilovingu, na świeżym powietrzu!

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie!

O nas

Najważniejszą wartością związaną z tworzeniem formuł poszczególnych karm i smakołyków marki Carnilove jest poszanowanie historycznej ciągłości współzamieszkiwania człowieka oraz towarzyszących mu zwierząt. Seria produktów opracowana została z uwzględnieniem naturalnego pochodzenia psów i kotów. Formuły bazują na starannie dobranych mięsach dzikiego pochodzenia: renifer, kaczka, indyk, łosoś, dzik, jagnięcina i bażant. Karmy są pełnoporcjowe, pozbawione dodatku zbóż, ziemniaków i ryżu, za to uzupełnione surowcami roślinnymi, takimi jak: żółty groszek, zioła, leśne jagody oraz warzywa, które są źródłem niezbędnych składników odżywczych, przeciwutleniaczy i witamin.

Wyłącznym dystrybutorem marki Carnilove na Polskę jest firma Azan.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.