Home PiesCiekawostki o psach Horoskop dla psa na 2023 rok. Prognoza dla każdego znaku zodiaku

Horoskop dla psa na 2023 rok. Prognoza dla każdego znaku zodiaku

Wielkimi krokami zbliża się rok 202. Przygotowaliśmy horoskop dla psa dla każdego znaku zodiaku. Wystarczy, że znasz datę narodzin swojego psa, a będziesz mógł sprawdzić, co go czeka w przyszłym roku. Ludzie chętnie sprawdzają swoje horoskopy – niektórzy naprawdę w nie wierzą, inni robią to z czystej ciekawości, traktując astrologiczne prognozy z przymrużeniem oka. A co, jeśli spróbujemy czytać w gwiazdach dla naszych czworonożnych przyjaciół? Jaki będzie psi horoskop dla każdego znaku zodiaku?

Oto psi horoskop – sprawdź, co czeka Twojego psa w 2023.

Reklama

Horoskop dla psa urodzonego zimą

Koziorożec, 22 grudnia – 20 stycznia

Psy to najwierniejsi przyjaciele, a pies spod znaku Koziorożca nie odstępuje człowieka na krok. To zwierzęta spokojne i opanowane, wiecznie spragnione towarzystwa człowieka.

Horoskop dla Koziorożca mówi, że w 2023 roku pies spod tego znaku zodiaku nie będzie narzekał na żadne dolegliwości. A co najważniejsze, jego organizm jest wyjątkowo silny.

Wodnik, 21 stycznia – 18 lutego

Pies spod znaku Wodnika jest duszą towarzystwa i doskonałym przyjacielem, ale ceni sobie też poczucie wolności i niezależności. W lesie czy nad wodą lubi pobiec w siną dal, a później oczywiście wróci tam, gdzie zostawił przerażonego właściciela.

W 2023 roku pies spod tego znaku może mieć problem z emocjami. Niewybiegany zacznie dusić się w domu i szukać ujścia swojej energii w niewłaściwych sytuacjach.

Uważaj na stan zdrowia Wodnika. Horoskop mówi, że może pojawić się kilka infekcji. Dieta bogata w aminokwasy powinna im zapobiec.

Ryby, 19 lutego – 20 marca

Pies spod znaku Ryb jest wesoły, towarzyski, przyjacielski, ale nie lubi, kiedy mu się odmawia. Ma swoje zdanie. Dlatego, podobnie jak w przypadku Wodników, psy spod znaku Ryb powinny nauczyć się radzenia z emocjami – pomóc może behawiorysta.

Zdrowie Ryb w 2023 roku nie przedstawia się najlepiej. Horoskop mówi, że może pojawić się choroba wywołana stresem, np. związanym z przeprowadzką.

Przeczytaj psi horoskop i sprawdź, co czeka Twojego psa w 2023 roku.

Horoskop dla psa urodzonego wiosną

Baran, 21 marca – 20 kwietnia

Pies spod tego znaku jest bardzo uparty i niezwykle ciekawski, lubi też ruch. Zatrzymuje go każdy nieznany zapach na spacerowej trasie. Nie znosi rutyny, więc na hasło „wycieczka” myśli: „w to mi graj!”. I dobrze, bo w 2023 roku podróży mu nie zabraknie. Podczas nich pies spod znaku Barana spotka wielu nowych czworonożnych przyjaciół. Kto wie, może jego właściciel również pozna miłość podczas wspólnych wakacji z psem?

Horoskop na 2023 rok przynosi też pozytywne wieści dotyczące zdrowia. U Barana nie powinny wystąpić żadne poważniejsze choroby.

Byk, 21 kwietnia – 20 maja

Pies spod znaku Byka lubi komfort i wygodę. Najchętniej przeleżałby razem z właścicielem cały dzień na kanapie, oczywiście z przerwą na wspólne spacery. Byk to też straszny łakomczuch, oby obżarstwo w 2023 roku nie skończyło się dolegliwościami trawiennymi.

Niewykluczone, że psa spod tego znaku czekają w tym roku zmiany. Może to być przeprowadzka albo pojawienie się nowego członka stada. Na szczęście, wszystkie zmiany będą przebiegać powoli, a właściciel dopilnuje, by Byk miał czas na oswojenie się z nową sytuacją.

Horoskop dla Byka na 2023 rok mówi też o lepszym samopoczuciu, dobrym stanie zdrowia i dużej dawce energii do spacerów.

Bliźnięta, 21 maja – 21 czerwca

Bliźnięta prawie nigdy nie wiedzą, czego chcą. Lepiej leżeć na kanapie czy wyjść na długi spacer? Wołowinka czy ryby? Tymczasem, o dziwo, pies spod znaku Bliźniąt w 2023 roku będzie miał jasno sprecyzowany cel: towarzyszyć swojemu panu/pani wszędzie tam, gdzie tylko się wybierze.

Horoskop na 2023 rok mówi też niestety o tym, że organizm psa spod znaku Bliźniąt może być osłabiony. Powinny pomóc suplementy wspomagające odporność. Uwaga na przysmaki! Nie przesadźcie.

Horoskop dla psa urodzonego latem

Rak, 22 czerwca – 22 lipca

Horoskop dla psa spod znaku Raka mówi o poważnych zmianach. Na szczęście będzie to zmiana na lepsze. I tak zmiana miejsca zamieszkania nie musi być wcale czymś złym, być może pojawi się dzięki temu więcej miejsca do biegania?

Pojawi się też sporo okazji do podróży. A przecież pies spod znaku Raka kocha podróżować ze swoimi właścicielami!

Niestety, są też gorsze wiadomości – pies spod tego znaku musi uważać na swoje zdrowie. Będzie zdecydowanie bardziej podatny na infekcje i bez wizyty u weterynarza raczej się nie obejdzie.

Lew, 23 lipca – 23 sierpnia

Pies spod znaku Lwa jest duszą towarzystwa, ale ma też zapędy do bycia przywódcą stada, a do tego nie powinno się dopuścić. Dlatego z psem spod znaku Lwa powinno się w tym roku popracować. Zmiana zachowania wyjdzie na dobre nie tylko jemu samemu, ale też, a może przede wszystkim, otoczeniu.

Horoskop dla Lwa mówi o tym, że zdrowie będzie mu dopisywać. Pies powinien jednak lepiej się odżywiać. Zmiana karmy na wysokojakościową, z dużą zawartością mięsa lub ryb, powinna wyjść mu na dobre.

Panna, 24 sierpnia – 23 września

Panny mają uporządkowane życie, jedno ulubione miejsce w domu i tam czują się najlepiej, a ten rok zapowiada się wyjątkowo spokojnie: bez żadnych zbędnych rewolucji.

Horoskop na 2023 rok mówi natomiast o tym, że mogą pojawić się problemy z układem trawiennym. Pies spod tego znaku nie powinien w tym roku się przejadać.

Horoskop dla psa urodzonego jesienią

Waga, 24 września – 23 października

Pies spod tego znaku jest bardzo towarzyski. Gość w dom, Bóg w dom. Chociaż pies Waga uwielbia przyjmować gości, to najgłębsza więź łączy go z właścicielem.

W tym roku Waga będzie miała powodzenie u płci przeciwnej – wszystkie suczki (lub psy) będą się za nią oglądać. To sprawi, że Waga zyska respekt u innych na swoim terenie.

Horoskop na 2023 rok mówi też o tym, że zdrowie będzie pod kontrolą. O ile zbytnia aktywność na spacerze nie doprowadzi do kontuzji, to wszystko będzie szło jak z płatka.

Skorpion, 24 października – 22 listopada

Pies spod tego znaku nie usiedzi w miejscu. Rozpiera go niespożyta energia, więc powinno mu się fundować jak najwięcej długich spacerów. Nade wszystko jednak Skorpion ceni sobie bliskość człowieka, dlatego poświęć mu możliwie dużo czasu.

Pies spod tego znaku będzie teraz podatny na zachorowania.

Strzelec, 23 listopada – 21 grudnia

Strzelec lubi nowe doznania, dlatego z niecierpliwością będzie czekał na pełne przeżyć wakacje spędzone z właścicielem. W żadnym razie nie zostawiaj go w hostelu dla psów. Spędźcie ten czas razem.

Zdrowie będzie w tym roku mu dopisywać, ale uważaj na stawy.

Pamiętaj, że ten rok będzie szczęśliwy dla każdego znaku zodiaku, jeżeli tylko poświęcisz swojemu psu odpowiednio dużo czasu, wyjedziesz z nim na superwakacje i zadbasz o jego zdrowie.

autor: Kinga Mierzwiak

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.