Home Pies NATURO w trosce o zwierzęta

NATURO w trosce o zwierzęta

NATURO to karma stworzona z miłości do zwierząt, przyrządzana na bazie tradycyjnych receptur, w których dominują świeże mięso, ryby, warzywa i owoce.

Większość składników pozyskiwana jest od lokalnych producentów, co daje nam możliwość wnikliwej kontroli jakości i pochodzenia surowców. Wiemy, jak ważna w prawidłowym rozwoju psa jest zrównoważona dieta, dlatego opracowaliśmy zbilansowane receptury oparte na najlepszych, naturalnych składnikach. Wyróżnikiem karm NATURO jest wysoka zawartość cennych białek pochodzenia zwierzęcego (od 50% do 60% mięsa), zawartość witamin i mikroelementów naturalnego pochodzenia oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wspierają kondycję kości, zębów, skóry, sierści i systemu odpornościowego psa. Ich obecność ma też istotny wpływ na procesy trawienia, reprodukcję oraz pracę układu sercowo-naczyniowego.

Nie zapominamy także o włóknach roślinnych i węglowodanach, które stanowią potężne źródło energii, siły, witalności zwierzęcia, i wybieramy wyłącznie te pochodzące z dobrych źródeł, wspierające zdrowe funkcjonowanie jelit – brązowy ryż i warzywa. Nasza troska o zwierzęta przekłada się również na troskę o środowisko – opakowania NATURO są produkowane z surowców, które można poddać recyklingowi. Tacka NATURO jest niezwykle praktyczna i bezpieczna dla psa – karmę można podać psu do spożycia bezpośrednio z opakowania – wystarczy zdjąć folię zabezpieczającą – dlatego jest to doskonały wariant karmy także na wakacyjne wycieczki! Karma dostępna jest w opakowaniach 150 g (dla małych ras) i 400 g (dla ras średnich i większych).

Reklama

facebook.com/naturopetfoodsPL
Wyłączny dystrybutor w Polsce:
Betta sp. z o.o.
www.betta.pl

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.