Home Lifestyle Pączek zaprasza do Domów Morskich

Pączek zaprasza do Domów Morskich

Cześć, jestem Pączek (dla przyjaciół Pączur). Mam 7 miesięcy, masę pomysłów i jeszcze więcej energii. Razem z moim starszym bratem Grahamem oraz z Natalią i Szymonem mieszkam przez całe lato w Domach Morskich. Dziś opowiem Ci, dlaczego warto zabrać swoich ludzi na wakacje właśnie do nas!

Psiolubne domki

Każdy z Domów Morskich jest psiolubny. Tak mówi Natalia i dodaje: Dla nas pies to członek rodziny, dlatego w Domach Morskich czworonożni przyjaciele naszych Gości są zawsze mile widziani. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pobyt psów (nawet dwóch!) i nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do wagi i wielkości czworonogów. Fajnie, prawda? Do każdego z naszych domków możesz przyjechać ze swoimi człowiekami, nieważne jak duży urosłeś i ile ważysz! Poczęstujemy Cię jakimś pysznym smakołykiem, a nawet pożyczymy Ci kocyk i miskę.

Ogrodzone tarasy i ogródki

W naszym domku w Domach Morskich najbardziej lubię duży, ogrodzony taras. Mogę się tu wygrzewać na słoneczku, przeciągać z Grahamem i odpoczywać łapami do góry. Takie tarasy jak nasz są w każdym jednopoziomowym domku. Żółte domki, te dwupiętrowe, mają swoje własne ogródki z pachnącą, mięciutką trawką. Pomagałem Szymonowi stawiać płotki dookoła każdego z nich i wtedy tłumaczył mi, że robimy to właśnie dla naszych czworonożnych Gości. Chcielibyśmy, żeby czuli się u nas bezpiecznie.

Reklama

Wybieg

To moje najulubieńsze miejsce na świecie! Mogę tu biegać bez smyczy, hopsać przez przeszkody i moczyć łapy w naszym basenie. Natalia mówi, że wybieg ma 400 m kw., jest ogrodzony i zamykany na furtkę. Nie wiem, co to ta frutka, bo bardziej interesuje mnie wielka skrzynia, która stoi w rogu wybiegu i świetnie pachnie! W niej są wszystkie najlepsze sznury do przeciągania, piłki i szarpaki, którymi bawimy się z Grahamem. I Ty też możesz!

Psiedukacja

Raz do roku przyjeżdżają do nas wujek z Warszawy i dużo fajnych ludzi z psiakami naraz. Wszyscy razem ćwiczą, uczą się różnych sztuczek i chodzą na długie spacery. Natalia mówi, że ten wujek jest behawiorystą ze szkoły Control Dog i że jak będę starszy, to też będę mógł wziąć udział w takim obozie.

Psiestrzeń

Chociaż uwielbiam poznawać nowych psijaciół i ich opiekunów, zawsze szanuję ich psiestrzeń i nigdy nie biegam bez smyczy po terenie naszego ośrodka. Wiem, że to bardzo ważne, bo Natalia przypomina o tym każdemu z naszych Gości. Poza wybiegiem powinniśmy zawsze chodzić na smyczy, a zanim podejdziemy do drugiego psiaka, nasi opiekunowie powinni zapytać, czy to w ogóle dobry pomysł. I wiem też, że nie ma się o co obrażać, gdy ktoś odmówi, bo najważniejsze jest, żebyśmy wszyscy czuli się swobodnie i miło spędzili wakacje.

PS Pamiętaj, żeby bezpiecznie przewieźć do nas swojego psiaka.
Przeczytaj artykuł

 

Czekamy na Was! Psijeżdżajcie :)

Wejdź na stronę https://domymorskie.pl/
Polub stronę na Facebooku https://www.facebook.com/domymorskie/
Zarezerwuj nocleg kontakt@domymorskie.pl

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.