Home Gazeta Pets Style – Lato 2020

Pets Style – Lato 2020

Drodzy Czytelnicy,

Wakacyjny numer magazynu PETS STYLE to mnóstwo porad, jak pomóc przetrwać naszym podopiecznym wysokie temperatu­ry i jak „ochłodzić” im życie. Jak prawidłowo przewozić psy i koty, a także co spakować do psiej walizki. Przeczytacie, gdzie warto pojechać ze swo­im zwierzakiem. Znajdziecie też wykaz ośrodków noclegowych przyja­znych zwierzętom. A jeśli nie zabieracie psa na urlop, podpowiemy Wam, na co zwrócić uwagę przy wyborze psiego hotelu.

Reklama

Znany z rozśmieszania publiczności do czerwoności Adam van Bendler dzieli się z nami wspomnieniami z dzieciństwa, opowiada o karierze stand-upera, a także o wielkiej miłości do zwierząt i niesieniu im pomocy.

W letnim wydaniu zagłębiamy się także w meandry akwary­styki naturalnej. Zaprezentujemy Wam postać jej prekursora – Takashie­go Amano, poznacie stworzone przez niego style i zasady aranżowania podwodnych krajobrazów.

Dla miłośników kawii domowych i chomików przygotowali­śmy porady o pielęgnacji i kilka ciekawostek z życia tych przesympatycz­nych gryzoni. A właścicielom papug podpowiemy, co jest najważniejsze w diecie ich podopiecznych.

Branża zoologiczna rozwija się i oferuje coraz to nowsze rozwią­zania, by Waszym zwierzętom żyło się lepiej. W tym numerze zaprezen­tujemy wysokiej jakości karmy, przysmaki oraz stylowe akcesoria.


Udanej lektury.

redakcja Pets Style

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.