Home Gazeta Pets Style – Wiosna 2022

Pets Style – Wiosna 2022

Numeru numer – Pets Style Wiosna 2022

DRODZY CZYTELNICY,

już od ponad miesiąca nasi przyjaciele zza wschodniej granicy bronią mężnie swojego kraju przed barbarzyńską i nieuzasadnioną napaścią Rosjan. Polacy pomagają narodowi ukraińskiemu, jak tylko potrafią, otwierają przed nimi nie tylko swoje domy, ale przede wszystkim serca.

Reklama

Wojna jest bestialska, nie tylko dla ludzi, ale także dla ich czworonogów. Strach, panika, przerażenie to uczucia, które towarzyszą także im. Zwierzęta nie wiedzą, co się dzieje. Tak samo jak ludzie, zostały wyrwane w barbarzyński sposób ze swojej codziennej rzeczywistości, ze swojego normalnego życia. Dlatego nie możemy stać obojętnie i patrzeć na ich ból, cierpienie i bezradność.

W związku z tym zorganizowaliśmy wraz z Partnerami charytatywną zbiórką „Dla Zwierząt w Ukrainie”. Jej celem jest mądra pomoc potrzebującym zwierzętom z Ukrainy i w Ukrainie.
Za zebrane pieniądze kupimy karmę, środki higieniczne i pielęgnacyjne, legowiska i inne potrzebne akcesoria – wszystkie rzeczy zostaną przekazane fundacjom zaangażowanym w pomoc zwierzętom w Ukrainie i tym, które przyjechały już do Polski.

Pierwsze transporty z pomocą już dotarły do psów ratowników i psów ukraińskiej straży granicznej. Każdego dnia miasta
w Ukrainie są bombardowane, a pod gruzami znajdują się ludzie. Wtedy do akcji wkraczają psi ratownicy, by ocalić ludzkie życie. Jeśli los zwierząt nie jest Ci obojętny, a zakładamy, że nie jest, wesprzyj akcję „Dla Zwierząt w Ukrainie” i pomóż potrzebującym zwierzętom z Ukrainy. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.dlazwierzatwukrainie.pl.

Jeśli przygarnąłeś psa z Ukrainy albo rozważasz tę kwestię, zajrzyj na nasz portal www.pets-style.pl. Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek: jak karmić ukraińskie zwierzęta, jak przygotować się na przybycie psa z Ukrainy i jak się nim zaopiekować.

Jednocześnie apelujemy, aby w pierwszej kolejności adoptować polskie psy i koty, które aktualnie przebywają w schroniskach lub domach tymczasowych, dzięki temu zrobisz miejsce dla ukraińskich zwierząt. 

Razem możemy więcej. Pomagajmy mądrze.

Edyta Winiarska
redaktor naczelna

Przeczytaj również

2 komentarze

Małgorzata 23 maja, 2022 - 9:30 pm

Mam też kotkę Diabolina ma na imię jest prześliczna jak ma kota

Odpowiedz
Małgorzata 23 maja, 2022 - 9:34 pm

Buldog angielski

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.