Home Gazeta Pets Style – Zima 2022

Pets Style – Zima 2022

Drodzy Czytelnicy,

życzymy sobie i Wam, by nas było stać na święty spokój. Szczęścia ile się da, miłości w bród, mądrych ludzi wokół. A do słów piosenki Sobie i Wam (Męskie Granie Orkiestra 2019, Organek, Nosowska, Zalewski, Igo)chcielibyśmy dołożyć życzenia powrotu do normalności w 2022 roku i dużo, dużo zdrowia, bo bez niego ani rusz.

Reklama

Postanowiliśmy zacząć ten rok po mistrzostwu, dlatego zaprosiliśmy do rozmowy Igora Tracza – siedmiokrotnego mistrza świata i osiemnastokrotnego mistrza Europy w psich zaprzęgach. Igor opowiedział nam w szczerej rozmowie o swoim stadzie czternastu zwariowanych psów i o łączących ich relacjach. Zdradził też, czego zazdrości psom i czego się od nich nauczył.

Alergia to choroba, która dotyka coraz większą liczbę nie tylko ludzi, ale także zwierząt, dlatego przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu. W zimowym wydaniu znajdziecie przewodnik po alergiach u zwierząt i na zwierzęta. Przygotowaliśmy dla Was między innymi przegląd karm dla psów i kotów alergików, dowiecie się wszystkiego o alergiach u zwierząt. Obaliliśmy mit, że sierść uczula, a także zaprezentowaliśmy rasy psów i kotów dla alergików.

Rude jest piękne i to sformułowanie na pewno dotyczy psów. W tym numerze przyjrzymy się najpopularniejszym psim rasom o czerwonym i brązowym kolorze sierści, podpowiemy także, czym karmić rude piękności.

Szynszyle to małe puchate kulki, które skradły serce niejednej osobie. Przygotowaliśmy dla Was artykuł o tym, co mogą jeść szynszyle, a czego musisz unikać w ich diecie, by cieszyć się zdrowiem pupila jak najdłużej. Dowiecie się też, jak wybrać odpowiednią klatkę dla szynszyli.

Krasnorosty to problem niejednego akwarysty, dlatego zaprezentowaliśmy Wam skuteczne sposoby, jak sobie z nimi radzić. A kto jeszcze nie zapoznał się z wynikami konkursu Polish Aquascaping Contest, będzie miał okazję nadrobić zaległości.

Udanej lektury.

Edyta Winiarska

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.