Home Kot Dla Zwierząt w Ukrainie – zbiórka charytatywna. Pomagaj mądrze!

Dla Zwierząt w Ukrainie – zbiórka charytatywna. Pomagaj mądrze!

Chcesz pomóc mądrze potrzebującym zwierzętom z Ukrainy i w Ukrainie, wesprzyj zbiórkę „Dla Zwierząt w Ukrainie” (#dlazwierzatwukrainie), której organizatorem jest magazyn Pets Style wraz z Partnerami. Zdecyduj sam, co chcesz przekazać psom i kotom, których świat z dnia na dzień się zawalił. To Ty decydujesz, co kupimy w Twoim imieniu i za ile. Nie bądź obojętny na los bezbronnych zwierząt. Wejdź na stronę www.dlazwierzatwukrainie.pl i pomóż potrzebującym zwierzętom.

Przyjaciele z Ukrainy!

Jesteśmy z Wami. Kiedyś to my walczyliśmy o wolność, dziś czujemy się w obowiązku pomóc Wam i Waszym zwierzętom – psom, kotom i innym pupilom.

Wojna jest bestialska, nie tylko dla ludzi, ale także dla ich czworonożnych przyjaciół. Strach, panika, przerażenie to uczucia, które towarzyszą także im. Zwierzęta nie wiedzą, co się dzieje. Ich świat legł w gruzach. Nie tylko w przenośni, ale niestety też w rzeczywistości.

Reklama

Zwierzęta, tak samo jak ludzie, zostały wyrwane w barbarzyński sposób ze swojej codziennej rzeczywistości, ze swojego normalnego życia. Dlatego nie możemy stać obojętnie i patrzeć na ich ból, cierpienie i bezradność.

Pomagaj mądrze! Wesprzyj zbiórkę „Dla Zwierząt w Ukrainie”

Jak możesz pomóc w ramach zbiórki “Dla Zwierząt z Ukrainy”?

Jeśli nie jest Ci obojętny los zwierząt i chcesz pomagać mądrze – wesprzyj zbiórkę „Dla Zwierząt w Ukrainie” (#dlazwierzatwukrainie). Za zebrane pieniądze kupimy karmę, środki higieniczne i pielęgnacyjne, legowiska i inne potrzebne akcesoria – wszystkie zakupione rzeczy przekażemy fundacjom pomagającym potrzebującym zwierzętom z Ukrainy i w Ukrainie.

KUP CEGIEŁKĘ, POMÓŻ POTRZEBUJĄCYM ZWIERZĄTOM Z UKRAINY!

Każdy z nas czuje potrzebę, by pomagać, nie tylko ludziom, ale także zwierzętom. Trzeba to jednak robić mądrze. Jeśli nie wiesz, co kupić, czego potrzebują zwierzęta z Ukrainy albo nie mam po prostu czasu – kup cegiełkę w ramach zbiórki „Dla Zwierząt w Ukrainie” #dlazwierzatwukrainie. To Ty decydujesz, co kupimy w Twoim imieniu – wybierz jedną z marek, następnie zdecyduj, ile chcesz przekazać. My zrobimy resztę.

Partnerzy akcji – kliknij na wybraną markę i pomóż pokrzywdzonym przez wojnę zwierzętom:

Co dają Partnerzy zbiórki „Dla Zwierząt w Ukrainie”?

Każdy Partner zadeklarował, że:

  • udzieli nam wysokiego rabatu na zakup produktów, dzięki czemu realnie kupimy więcej;
  • przekaże dodatkowo swoje produkty dla potrzebujących zwierząt.

Nie gadaj, pomagaj!

Dużo ludzi teraz mówi o chęci niesienia pomocy, niestety często kończy się na mówieniu… Jeśli los zwierząt nie jest Ci obojętny – wesprzyj zbiórkę „Dla Zwierząt w Ukrainie”, kup cegiełkę wybranej marki i pomóż potrzebującym zwierzętom, które nic nie zawiniły. Za przekazane pieniądze kupimy w Twoim imieniu karmę i wszystkie potrzebne rzeczy, które następnie trafią do fundacji zaangażowanych w pomoc zwierzętom w Ukrainie i tym, które przyjechały już do Polski.

Jeśli nie możesz pomóc finansowo, udostępnij zbiórkę na swoim profilu w mediach społecznościowych. Razem możemy więcej – #dlazwierzatwukrainie.

Organizator i Partnerzy zbiórki „Dla Zwierząt w Ukrainie”

Organizatorem zbiórki „Dla Zwierząt w Ukrainie” jest „Pets Style” bezpłatny magazyn i portal dla właścicieli zwierząt. Do naszej inicjatywy dołączyły firmy branży zoologicznej: amiplay, Brit, Laboratorium Dermapharm, Oasy, Nature’s Protection, Nexpet, Tomojo, Wiejska Zagroda, Zolux, które razem z Tobą chcą pomóc potrzebującym zwierzętom z Ukrainy i w Ukrainie. Naszą inicjatywę wspierają od strony technicznej Brand24, InPost.

KUP CEGIEŁKĘ, POMÓŻ POTRZEBUJĄCYM ZWIERZĄTOM Z UKRAINY!

WAŻNE!

Przepisy prawa dot. przewożenie zwierząt z Ukrainy do Polski zostały bardzo złagodzone. Każde zwierzę może przyjechać do Polski ze swoim opiekunem. Przeczytaj i podziel się wiedzą z przyjaciółmi z Ukrainy.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.