Home Pies Komfortowe transportery Gulliver marki Zolux!

Komfortowe transportery Gulliver marki Zolux!

Wybierasz się w podróż ze swoim pupilem? Nieważne, czy jedziesz samochodem, pociągiem, czy może płyniesz promem lub statkiem, będziesz potrzebował transportera! Jak wygodnie podróżować z psem lub kotem? O czym pomyśleć przed wyjazdem? Poznaj niezwykle komfortowy transporter Gulliver marki Zolux!

Bezpieczeństwo w samochodzie – jak przewozić psa i kota?

Swojego pupila możesz przewozić na kilka sposobów:

Reklama
 • w klatce,
 • w transporterze,
 • przy użyciu szelek podróżnych,
 • używając bramki do bagażnika.

Zanim zdecydujesz się na konkretny sposób, weź pod uwagę wielkość swojego pupila, jego przyzwyczajenia oraz bezpieczeństwo. Transporter mający uchwyty na pasy (jak Gulliver Zolux) to dobry pomysł, gdy pies lub kot jest już przyzwyczajony do jego używania. Będzie czuł się w nim bezpiecznie, a marka Zolux zadba o jego komfort, dzięki otworom wentylacyjnym i bezpiecznym drzwiczkom.

Szelki samochodowe to przyjazne rozwiązanie, które pozwala podróżować psu na tylnym siedzeniu auta. Wystarczy założyć mu szelki i przypiąć je do pasów bezpieczeństwa. Szelki mają jedną dodatkową zaletę! Jaką? Uniwersalność! Możesz ich używać także w trakcie spaceru!

Szelki samochodowe to przyjazne rozwiązanie, które pozwala podróżować psu na tylnym siedzeniu auta.

Komfort podróży – jak zadbać o zwierzę w czasie transportu?

Podróżowanie może być dla psa lub kota bardzo stresującym przeżyciem. Jak zminimalizować te przykre emocje? Najlepiej wcześniej przyzwyczaić pupila do przebywania w samochodzie oraz transporterze. Zaczynaj od wchodzenia do auta, a następnie spróbuj krótkich przejażdżek.

Zawsze nagradzaj czworonoga, bo smakołyki sprawiają, że nowe doświadczenia są odbierane pozytywnie i wzmacniają określone zachowania. Zapewnij psu także znajome otoczenie – możesz włożyć do transportera zabawkę lub ulubiony kocyk!

W przypadku gdy czworonóg lub kot wyraźnie nie radzi sobie emocjonalnie z dalszym transportem, możesz poprosić lekarza weterynarii o dobór naturalnych środków uspokajających lub eliminujących chorobę lokomocyjną. Najlepiej jednak skonsultować się z behawiorystą, który pomoże Tobie i Twojemu pupilowi!

Co robić, a czego unikać podczas podróży samochodem?

Pamiętaj, by:

 • zawsze transportować psa i kota z użyciem szelek lub transportera,
 • zabrać ze sobą wodę i miskę dla pupila (w niektórych wersjach transportera Gulliver znajdziesz specjalne poidełka),
 • kontrolować temperaturę w samochodzie,
 • regularnie zatrzymywać się podczas długich podróży, by Twój pies mógł załatwić swoje potrzeby oraz chwilę się pobawić!

Nigdy nie pozwalaj swojemu czworonogowi podróżować z głową wychyloną przez otwarte okno, nie karm swojego zwierzaka przed podróżą i nie zostawiaj psa lub kota w rozgrzanym samochodzie!!!

Zwierzę w transporterze – o czym warto pomyśleć?

Jeżeli Twój pupil ma spędzić dłuższy czas w transporterze, musisz pomyśleć o jego komforcie i bezpieczeństwie. Transporter Gulliver marki Zolux ma kilka bocznych otworów wentylacyjnych, które zapewniają większy komfort i cyrkulację powietrza.

Pamiętaj, że transporter musi zostać dobrany do wagi i wielkości Twojego psa. Oferta marki Zolux obejmuje transportery dla psów i kotów o masie ciała do:

 • 6 kg,
 • 8 kg,
 • 12 kg,
 • a także specjalne modele z serii Gulliver IATA przeznaczone dla większych czworonogów.

Transporter Gulliver marki Zolux ma kilka bocznych otworów wentylacyjnych, które zapewniają większy komfort i cyrkulację powietrza.

Czym charakteryzuje się dobry transporter?

Marka Zolux ma w swoim asortymencie bardzo dobrze przemyślane produkty. Transporter Gulliver jest:

 • łatwy do czyszczenia,
 • lekki i stabilny,
 • praktyczny,
 • wytrzymały.

Gulliver marki Zolux to idealne rozwiązanie, gdy często zmieniasz środek lokomocji. Praktyczny uchwyt ułatwi Ci przenoszenie zwierzęcia, a specjalne otwory umożliwiają bezpieczne mocowanie transportera pasami. Niektóre modele mają także możliwość przypięcia paska, który umożliwia noszenie transportera na ramieniu. Ważnym elementem są również dwie otwierane klapki, które stanowią skrytki na akcesoria oraz umożliwiają np. głaskanie pupila.

Jak podróżować i jednocześnie dbać o dobro naszej planety?

Kupując transporter Gulliver, otrzymujesz produkt wysokiej jakości, który dzięki swojej wytrzymałości posłuży Ci przez lata! Możesz też wybrać specjalny model wykonany w co najmniej dziewięćdziesięciu procentach z tworzyw pochodzących z recyklingu.

Czas na wakacje! Szerokiej i bezpiecznej drogi!

Polecamy:

Przewożenie psów i kotów

Jak dbać o psa latem

Psia walizka

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.