Home Gazeta Pets Style – lato 2022

Pets Style – lato 2022

Drodzy Czytelnicy!

Lato to przede wszystkim czas relaksu i odpoczynku. To czas podróży, odkrywania nieznanych miejsc, smaków, poznawania nowych ludzi. Ale to też czas, kiedy słońce nie pozwala o sobie zapomnieć i daje się we znaki nie tylko nam, ale także naszym pupilom. A pamiętajmy, że nasi czworonożni przyjaciele gorzej znoszą wysokie temperatury niż my.

Reklama

Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik, jak schłodzić psa i kotem latem i jak dbać o zwierzęta podczas upałów, a także jak się przygotować do wakacji z psem nad morzem i jak wybrać dobry psi hotel, gdy nie możemy zabrać pupila ze sobą.

W letnim wydaniu znajdziecie przegląd wysokiej jakości karm suchych dla psów i dowiecie się, czym jest karma ultrapremium oraz jak prawidłowo karmić psa. Zaprezentowaliśmy również karmy dla psów aktywnych, wybrednych i tych z nadwagą.

Kociarze dowiedzą się, jak nauczyć kota chodzić na smyczy, i poznają bliżej kota bengalskiego.

Pierwszy raz do magazynu Pets Style zawitały szczury. Pokazaliśmy, jakie czynniki wpływają na długość ich życia i jaka jest najlepsza szczurza karma.

Wisienką na torcie jest wywiad z youtuberami z kanału „Co dziś robimy”.

Życzymy Wam niezapomnianych wakacyjnych wspomnień, dużo odpoczynku i cudownego czasu z najbliższymi.

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.