Home Gazeta Pets Style – jesień 2022

Pets Style – jesień 2022

DRODZY CZYTELNICY, 

za oknem jesień mieni się milionem barw, w domach huczą grzejniki, wieczory są coraz dłuższe, dlatego przygotowaliśmy dla Was ciekawe artykuły, by umilić Wam ten jesienny czas. 

Reklama

Do rozmowy zaprosiliśmy Katarzynę Bargiełowską – ekspertkę branży zoologicznej, która opowiedziała nam o kulisach swojej pracy. 

Jesień to czas spacerów, by chwytać ostatnie promienie słońca. Często udajemy się na wycieczki do lasu z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi, dlatego przygotowaliśmy dla Was materiał o tym, jakie zasady i przepisy obowiązują podczas spacerów z psem w lesie. Dowiecie się też, czy pies może jeść grzyby i jak spędzić czas z psem jesienią. 

Wydanie jesienne to dawka wiedzy o żywieniu psów. Poczytacie między innymi o karmach bezzbożowych i uzupełniających czy o suplementach diety. Znajdziecie też odpowiedź na pytanie, jaka jest prawidłowa temperatura psa. 

Dla miłośników mruczków przygotowaliśmy opis rasy angory tureckiej. Dowiecie się również, jakie zabawy lubi Wasz kot i jak zadbać o niego jesienią. 

Odpowiemy na pytanie, dlaczego witamina C jest tak ważna w diecie świnki morskiej i jak oswoić chomika. 

Życzymy Wam udanej lektury. 

Przeczytaj również

Zostaw komentarz

*Korzystając z tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę internetową.