fbpx

Pets Style – Jesień 2020

Czas czytania: < 1 minuty

Drodzy Czytelnicy,

Polecamy wywiad z jednym z najlepszych polskich aktorów, który opowiedział nam o swojej miłości do zwierząt, działalności charytatywnej i karierze aktorskiej. Spytaliśmy też Bartłomieja Topę, co najbardziej ceni w nas, kobietach.

Jesienne wydanie to porady, jak zadbać o naszych czworonożnych przyjaciół, gdy za oknem deszcz i chlapa. Podpowiadamy, jak wzmocnić odporność psów i kotów, a także jak pielęgnować ich szatę w czasie linienia.

Końcówka roku to często czas ważnych decyzji, takich jak powiększenie rodziny o zwierzęcych członków. Dowiecie się, jak przygotować dom na przybycie psa, jak skompletować psią wyprawkę i czym żywić malucha. Przedstawimy także różne rodzaje kocich żwirków i zdradzimy Wam, dlaczego koty się myją.

Miłośnikom gryzoni zaprezentujemy ciekawostki o szynszylach, a także pokażemy, jak powinna wyglądać ich prawidłowa dieta.

Marcin Zając, zwycięzca tegorocznej edycji konkursu Polish Aquascaping Contest, opowie o swojej największej pasji – akwarystyce. Dla pasjonatów podwodnych krajobrazów przygotowaliśmy materiał o podłożach i pielęgnacji roślin.

Na jesienne wieczory polecamy prawdy i mity o Japonii, a także recenzje książek i filmów o zwierzętach lub ze zwierzętami w roli głównej.

Udanej lektury.

redakcja Pets Style

Przeczytaj również

Zostaw komentarz