fbpx

Pets Style – Jesień 2021

Czas czytania: 2 minuty

Drodzy Czytelnicy,

W tym numerze do rozmowy zaprosiliśmy Piotra Gruszkę – jednego z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy. Piotr opowiedział nam o swojej sportowej karierze, pasjach, a przede wszystkim o tym, jak Primavera – pies rasy jack rusell – pojawiła się w jego życiu i co do niego wniosła.

Jesień to czas, kiedy musicie zadbać nie tylko o swoją odporność, ale też o zdrowie Waszych podopiecznych. Podpowiadamy, jak to zrobić, a także prezentujemy preparaty, które Wam w tym pomogą.  Dowiecie się również, jak spędzić aktywnie ten czas z psem, jak zadbać o jego skórę i jakie ubranka wybrać dla swojego czworonoga na tę deszczową porę roku. Miłośnicy psów dowiedzą się, jakie kolory widzi pies, dlaczego warto trenować agility i jakie zalety ma labrador.

Wydanie jesienne to duża dawka wiedzy o żywieniu naszych małych przyjaciół. Poczytacie o karmach na bazie owadów, przysmakach dla psów, dowiecie się, jakie zalety ma karma mokra w diecie psów, a jakie sucha w diecie kotów. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was rankingi najlepszych karm suchych i mokrych dla psów i kotów, a także przegląd kocich diet i schematów karmienia.

Dla miłośników mruczków przygotowaliśmy opis rasy kota syjamskiego, dowiecie się również, jak nauczyć kota korzystać z kuwety, czym jest koci katar i jak go leczyć.

Pasjonatom akwarystyki zaprezentujemy molinezję i pokażemy, jak założyć krewetkarium. A co najważniejsze ogłosimy wyniki V edycji Polish Aquascaping Contest. Dowiecie się, kto został najlepszym aquascaperem w Polsce.

Jesień i zima to czas dokarmiania ptaków, podpowiemy Wam, jak zrobić to w mądry sposób, by pomagać ptakom przetrwać ten trudny czas, a nie szkodzić im zdrowiu. Przedstawimy też najczęstsze błędy żywieniowe u ptaków egzotycznych, rasy kawii domowych i najlepsze metody transportowania królika.

Życzymy Wam udanej lektury.

redakcja Pets Style

Przeczytaj również

Zostaw komentarz